Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a feleségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk már régóta a nővel,akivel megcsaltam. Ő 28 éves én 38. Mindketten házasok vagyunk,neki egy 6 éves lánya van nekem 8 éves a kislányom,bár a nő már érzelmileg elengedte a dolgokat és a héten elköltözik a férjétől,de nem miattam. Kihűlt a kapcsolat a férje érzelmileg bántalmazza. Egyébként a férje is ott dolgozik, ahol mi ismerem is nem jó ember,ennek ellenére rosszul érzem magam emiatt a dolog miatt. 15 éve vagyunk együtt a feleségemmel sosem csaltam meg, alapvetően nem rossz a házasságunk csak eléggé kihűlt. Tetszett,hogy ez a nő figyelt rám kedveskedett nekem rengeteget beszélgettünk. Nagyon kedves személyiség és emellett jó szívű is és gondoskodó nagyon jó humorú nő.Mindig meglepett valami aprósággal,amit én is viszonoztam. Volt,hogy sírásig nevetetett. Árad belőle az energia meg a nőiesség. Egy helyen voltunk együtt és megölelt elég hosszan és én nem bírtam ki,hogy ne csókoljam meg,amikor a szemébe néztem. Csókolóztunk elég sokáig. Utána rettenetesen éreztem magam a feleségem miatt is meg a férje miatt is. Ő szeretné folytatni ezt a viszonyt, viszont azt mondta, hogy tiszteletben tartja, ha én nem szeretném,mert nem akar nekem ennél nagyobb problémákat okozni. Nem tudom,hogy mit csináljak. Úgy érzem tudnám szeretni ezt a nőt,de azt nem bírnám ki,ha nem láthatnám a lányomat minden nap. Jelenleg otthon van,mert beteg a gyereke és minden nap beszélünk legalább 1 órát telefonon. Szó szerint hiányzik,hogy nem ölelhetem meg.

jún. 12. 09:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
20%

Én erre nem könyvekből jöttem rá, hanem onnan, hogy elkezdtem gondolkodni, elkezdtem más szemszögből nézni a dolgokat, és másfél év gondolkodás és agyalás után rájöttem, hogy valami nálam nincs rendben. Oké, hogy az ember hűséges, ez szép és jó és gerinces dolog, de nem megy vele az ember semmire, mert ez a fajta hűség, ami bennünk van, ez egy személyiségzavar mellékterméke, de akkor ezzel annyit tudunk csinálni, hogy elnézzük, mondjuk egy 5-10 éves kapcsolatban megbocsátható, mert hát mi vagyunk rosszul összerakva....és akkor a kérdező feje felett sem törhetünk pálcát, mert csak azt teszi amilyen az ember maga, csak a genetikájába kódolt képletet követi, ami nyersen annyi, hogy minél több nővel közösüljön, hogy a lehető legtöbb utódot hozza létre, hogy ne pusztuljon ki az ember, ugyanez a nők részéről is, a lelki tényezőket itt felesleges a képletbe írni, mert az is kb 90%-ban genetika, a maradék 10% meg neveltetés, környezeti hatások, tehát a kérdező orvosi értelemben, főleg genetikai értelemben nem hibás, csak azt tette amit tennie kellett, és mi, hűségesek ezt nehezen emésztjük meg, nehezen nyeljük le, mert nekünk a hűség betegség, ellen megy a genetikával, ellen megy a fajfenntartással, betegek vagyunk és kész, és senki sem hibás amiért megcsalja a párját, mert ez a normális.


Undorodom attól, hogy ember vagyok, konkrétan az állattal semmilyen különbség sem választ el minket. Szerettem volna könyveket olvasni erről, de nem akartam tudományosan is alátámasztani azt, hogy a hűség egy betegség, mert vannak könyvek amik leírják ezt.


Elegem van, nem akarok erről beszélni és kiléptem ebből a beszélgetésből!!!

jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
86%
Tok mindegy, hogy fellangolas e vagy sem, a kerdezo akkor is megcsalta a feleseget. Valjon el, ha akar osszejon amaz novel, ha nem, egyedul marad, vagy lesz majd mas.
jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

25) legyel meleg, komolyan mondom. Mert ilyen felfogassal, ahigy ezt a temat kezeled nem leszel boldog sose egy novel.

Pluszba erdekes, hogy eliteled a csalast, mikor a nod megcslat, de ezt a szemet kerdezot meg biztatod erre?! Ellentmondasos vagy, pjt higy tudod hogy k*urva szar erzes, te pedig belehajszolnal egy egész csaladot a ferj kis vagyalma miatt?! Valjanak el, bassza meg

jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%

Mar ne haragudj, ha a no ugy kikezd veled, hogy tisztaban van vele, hogy feleseged van, akkor egy jo nagy ordas K. Hidd el, ha veled igy kikezd, mi a garancia, hogy massal jelenleg ezt nem teszi? Erkolcstelen, ez egyertelmu mellette lehet mas valakije is. Ha pedig nincs, es ti osszejonnetek, talan egy ido mulva megint elkezdene vonzodni mashoz.

De te sem vagy piskóta.:) talan meg is erdemelned

Csak a feleseged sajnalom, aki azt gondolja, hogy a ferje dolgozni megy, es o csak var teged haza.. szegyen ez az egesz. Mondd el a felesegednek, had dontse el o, hogy mit akar, ha mar ilyen visszataszito sz4r vagy

jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!