Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a feleségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk már régóta a nővel,akivel megcsaltam. Ő 28 éves én 38. Mindketten házasok vagyunk,neki egy 6 éves lánya van nekem 8 éves a kislányom,bár a nő már érzelmileg elengedte a dolgokat és a héten elköltözik a férjétől,de nem miattam. Kihűlt a kapcsolat a férje érzelmileg bántalmazza. Egyébként a férje is ott dolgozik, ahol mi ismerem is nem jó ember,ennek ellenére rosszul érzem magam emiatt a dolog miatt. 15 éve vagyunk együtt a feleségemmel sosem csaltam meg, alapvetően nem rossz a házasságunk csak eléggé kihűlt. Tetszett,hogy ez a nő figyelt rám kedveskedett nekem rengeteget beszélgettünk. Nagyon kedves személyiség és emellett jó szívű is és gondoskodó nagyon jó humorú nő.Mindig meglepett valami aprósággal,amit én is viszonoztam. Volt,hogy sírásig nevetetett. Árad belőle az energia meg a nőiesség. Egy helyen voltunk együtt és megölelt elég hosszan és én nem bírtam ki,hogy ne csókoljam meg,amikor a szemébe néztem. Csókolóztunk elég sokáig. Utána rettenetesen éreztem magam a feleségem miatt is meg a férje miatt is. Ő szeretné folytatni ezt a viszonyt, viszont azt mondta, hogy tiszteletben tartja, ha én nem szeretném,mert nem akar nekem ennél nagyobb problémákat okozni. Nem tudom,hogy mit csináljak. Úgy érzem tudnám szeretni ezt a nőt,de azt nem bírnám ki,ha nem láthatnám a lányomat minden nap. Jelenleg otthon van,mert beteg a gyereke és minden nap beszélünk legalább 1 órát telefonon. Szó szerint hiányzik,hogy nem ölelhetem meg.

jún. 12. 09:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Abba gondolj bele, hogy a feleségeddel is így kezdted, különben nem vetted volna el.
jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Növessz gerincet és válj el.
jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
El kell dönteni, hogy ér-e neked a nő többet mint a lányod. Erre mást nem tudok írni. De ha a lányod választod ésszel, szívvel és mégis viszonyba keveredsz a nővel akkor az egyenlő annyival, hogy a nőt választottad tehát akkor válhatsz és látogathatod, lehetsz a lányoddal hétvégenként többnyire.
jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
Valj el te is, meg ha nem is jössz ossze a rib*ncod*dal. Szedd ossze magad es novessz gerincet. Ez most nyersnek tunik, de ez a legnormalisabb verzio hosszu tavra.
jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Tetszik az újdonság. A feleségeddel pezsdítsd fel a házasságodat. Elöbb-utóbb a másik nőnél is elmúlik majd a lila köd és az újdonság varázsa...
jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Válj el, mert úgy tűnik belehabarodtál ebbe az új nőbe. És a nejed is megérdemli, hogy ne egy kihűlt, csaló kapcsolatban legyen
jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Hogyan tovább? Tudasd a feleséged, hogy jó ideje hűtlen vagy hozzá érzelmileg és oda jutottál, hogy csók is elcsattant a mocskos ribiddel és te is mocskos ribi vagy. Majd ő eldönti, hogy elvál tőled vagy se. :)
jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

Azt gondolom, hogy a szüleim volt, hogy megcsalták egymást 20-30 évvel ezelőtt, de együtt maradtak és jól döntöttek. Együtt élték le az életüket, ami rögös volt és nem volt mindig fenékig tejfel, de az élet nem folyton a drogos szerelemről és a rózsaszínködről szól.


Szerintem a lányodat válaszd és javítsd meg a házasságodat. Többet ér, mint a pillanatnyi fellángolás.


Ez a fellángolás is eljut majd oda, ahol most tartasz és akkor hagyhatod el az aktuális gyereked, köpheted szembe az aktuális tükörképed és megléphetsz majd akkor új csajjal. ez is egy opció


27 F

jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
Az azert durva, hogy meglett anyuka létére azt mondja hogy folytasd vele a viszonyt... Nem valami erkolcsos feled nezve, a sajat leleket patyolgatja hogy elhagyja a ferjet, de te jatszadott vele az arnyaekban... Elcsavarta a fejed
jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem válj el, nem vagy boldog a házasságban és nem is leszel ezek után triplán.

Úgyis oda fogsz jutni, hogy válni fogtok. Ha nem e ringyó miatt akkor majd más céda lesz az oka, hogy újra hímlotyóskodni fogsz.

jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!