Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a feleségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk már régóta a nővel,akivel megcsaltam. Ő 28 éves én 38. Mindketten házasok vagyunk,neki egy 6 éves lánya van nekem 8 éves a kislányom,bár a nő már érzelmileg elengedte a dolgokat és a héten elköltözik a férjétől,de nem miattam. Kihűlt a kapcsolat a férje érzelmileg bántalmazza. Egyébként a férje is ott dolgozik, ahol mi ismerem is nem jó ember,ennek ellenére rosszul érzem magam emiatt a dolog miatt. 15 éve vagyunk együtt a feleségemmel sosem csaltam meg, alapvetően nem rossz a házasságunk csak eléggé kihűlt. Tetszett,hogy ez a nő figyelt rám kedveskedett nekem rengeteget beszélgettünk. Nagyon kedves személyiség és emellett jó szívű is és gondoskodó nagyon jó humorú nő.Mindig meglepett valami aprósággal,amit én is viszonoztam. Volt,hogy sírásig nevetetett. Árad belőle az energia meg a nőiesség. Egy helyen voltunk együtt és megölelt elég hosszan és én nem bírtam ki,hogy ne csókoljam meg,amikor a szemébe néztem. Csókolóztunk elég sokáig. Utána rettenetesen éreztem magam a feleségem miatt is meg a férje miatt is. Ő szeretné folytatni ezt a viszonyt, viszont azt mondta, hogy tiszteletben tartja, ha én nem szeretném,mert nem akar nekem ennél nagyobb problémákat okozni. Nem tudom,hogy mit csináljak. Úgy érzem tudnám szeretni ezt a nőt,de azt nem bírnám ki,ha nem láthatnám a lányomat minden nap. Jelenleg otthon van,mert beteg a gyereke és minden nap beszélünk legalább 1 órát telefonon. Szó szerint hiányzik,hogy nem ölelhetem meg.

jún. 12. 09:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
12%

Én nem ítéllek el. Nők ugyanezt csinálják, ha kell nekik a pezsgés... Örülj neki, élvezd az életet, a többit meg szard le. Nem muszáj válnod, maradhat titkos viszonynak is, kellemes emlékekkel.


F

jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Az en szuleim elvaltak mikor apa ezt tette,12 eves voltam, akkor nagyon fajt, de jobban tettek. Ami fura hogy 10 evvel kesobb ujra osszejottek, nagyon random volt 😅
jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
11) ne adj ilyen "tanacsokat", en ha ezt megtudnam az apamrol, hogy kihasznalt minket, foleg anyat akkor akkorst csalodnek benne... Orokre megromlana a viszonyunk. Most van az a pont a kerdezonek, hogy meg dönthet tisztessegesen. Eddig egy csok tortent, az erzelmi megcsalas a legnagyobb jelenleg, mert ugy tunik szerelmes (megha most csak rózsaszín kod is valoszinu). Most van az, higy elmondod a nejednek, hogy igy mar nem hiszed hogy tudod folytatni, nem vagy a csaladoddal fejben, hanem csak az jar az eszedben, hogy de megolelned, csokolnad, dugnad a szeretod. Ez nem hianyzik senkinek sem, sem a lanyodnak, sem a felesegednek, sem neked. Itt csak a szunyok nő jár jol, mert lesz pasi aki pénzeli, es neveli a kolyket.
jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
26%

Válj el, válj el.... Házasságot megjavítani nem opció?

3 hónapos házason csalt a férjem, nyilván elválok.... De több éves házasságokat gyerekkel eldobni azonnal? A fellángolás el fog múlni a másik nőnél is, hónapok kérdése.

jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%
13. Igazad van, elragadtattam magam. Ingerült vagyok és boldogtalan.
jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó el kell válni, mert jön újabb nő akivel meg fogja csalni a feleségét hiszen boldogtalan, nem szereti a feleségét egyáltalán. Ez a nő csak szexre tartaná nyilvánvalóan. De más nő lehet tényleg beleszeretne és akkor inkább legyen vele mint a szeretője legyen.
jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
44%
14-nek írtam.
jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%
#16 nem kell boldogtalannak maradni, a boldogságra kell törekedni közösen a feleséggel. Tudom, látom én is mennyi feleseleges kapcsolat/házassás van, nulla amit az emberek beleraknak, csak elvesznek....sajnálatos.
jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
25%
Akárkit talál, egy idő után ugyan úgy boldogtalan lesz...
jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem működik a házasság, ha nem mondja el a feleségének, hogy megcsalta, más után áhítozik még jobban tönkre fog menni. Titokra, hazugságra nem lehet házasságot fenntartani. Ha törekedni akar a feleségével a házasság megjavításán akkor tiszta lappal kell kezdenie, vagyis el kell neki mondani mit csinált, érez és ha a felesége annak a vele marad akkor talán más alapokra helyezhetik a házassági életet.
jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!