Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3. felkent hogyan dolgozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. felkent hogyan dolgozzam fel hogy az a hazas ferfi akivel egyutt vagyok elhagyja miattam a csaladjat?

Figyelt kérdés

valaki pls irjon pozitiv torteneteket hogyan alakult nekik ez...



7 honapja vagyunk egyutt, es ultimatumot adtam mert mar nem birom ezt a folytonos hazudozast, es engem valasztott... beszelt a felesegevel es a gyerekekkel.


jún. 6. 12:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
77%
Hat, en is kapcsolatban voltam, es a ferjem is az exfelesegevel volt, mikor megismerkedtunk, de nekem nem kellett 7 honapig dugnom vele, meg ultimatumot adni. Sot, mi le sem fekudtunk egymassal, csak a masikba szerettunk. Volt egy csok, egy hetre ra en elkoltoztem az exparomtol, o egy honapon belul az exfelesegetol. Akkor volt az elso szex, egyebkent nem voltunk szeretok, nem voltak titkos talalkozgatasok, telefonalasok, semmik. Annyira nem szerethet teged a parod, ha tobb mint fel ev konyorges utan lepett.
jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy meg fog csalni téged is! Tapasztalatból beszélek, ugyanezen az úton mentem végig, nem vagyok rá büszke! Az asszony otthon már egy hárpia volt, én voltam a cuki zsenge fiatal husi, aki kinyalta a seggét. 2,5 év után megcsalt a még fiatalabb kolleganővel. Aki ilyen fajta, ilyen is marad. Én most vagyok az elengedés kezdetén. Remélem tudok még szeretni mást. Egy biztos, nem kajálok be máskor semmi sztorit arról, hogy így szar a feleség, úgy szar a feleség és szerető sem leszek soha többé. Karma…
jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!