Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is passzív félként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is passzív félként kezel, vagy túl “feminista” vagyok?

Figyelt kérdés

Vendégségben (barátjánál): “majd elviszlek az udvarra is, de most ne nézzük meg” “majd holnap elviszlek sétálni” “majd megtáncoltatlak” “majd elviszlek edzeni”, “majd elviszlek az emeletre”.

Persze mindig megkérdezi, hogy van-e kedvem, csak maga a szóhasználat néha kikészít, hogy “elviszlek”. Ha túlreagálom, akkor szerintetek mi lehet az oka, hogy ez ennyire zavar?



2023. jan. 1. 11:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak udvarias akar lenni?
2023. jan. 1. 11:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura a megfogalmazás! Mintha egy gyerekkel beszélne!
2023. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem néha az is zavar, hogyha valakiazt mondja, hogy “elviszlek nyaralni”, szóval lehet hogy kicsit túl érzékeny vagyok erre
2023. jan. 1. 11:42
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
82%

Más tekintetben is úgy kezel, mint a tulajdonát?


Fehérbőrű népcsoportba tartozó férfiról beszélünk?

2023. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Más tekintetben nem igazán tudom eldönteni. Eleve idősebb nálam, szóval lehet, hogycsak amiatt.


Igen.

2023. jan. 1. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez gyakori lenne, engem is zavarna. Volt már, hogy a párom azt mondta "nézdd hova hoztalak" de ez teljesen jó volt abban a kontextusban. Egyébként meg egyenlő félként kezel.


Csak a szóhasználatában ilyen?

Kezdeményezel te is? (Programot is, szexet is?)

Mennyire ad a véleményedre?

Megkérdez fontos döntései előtt? (Ami az ő döntése, pl menjen-e egyetemre vagy hasonló)

Hogyan osztjátok be a házimunkát?

Egyenlően adtok a kapcsolatba?

2023. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, neked ez jó-e így. Mindegy mi mit gondolunk.
2023. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Passzív vagy? Mert ha igen, akkor nem értelek
2023. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!