Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan élvezhetném a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezhetném a szexet passzív félként?

Figyelt kérdés

Mindig aktív szerepben voltam eddig (néhány alkalom kivételével) a barátommal.

Lassan egy eve vagyunk egyutt. Ő is én is imádjuk ezt a felállást hogy en aktív ő passzív.

Néha azonban kb. Havi 1x kiprobálnánk a másik verziót.

Amikor azonban eddig probaltuk nagyon nem ment az ellazulas, szoritottam vegig ideges voltam, volt h kicsit véreztem is.

Elég nagy a pénisze és felfelé görbülő. Talán emiatt nem megy vagy mi lehet ?

Neki hozzám képest profin megy, pedig az en farkam hosszabb es vaskosabb az övénél, nekem viszont egyenes teljesen, lehet hogy azert megy be konnyebben?


Eddigi probalkozasok kozul egyszer sikerult talan ugy kellemesre a szex ilyen felállásban. Akkor is nagyon fájt eleinte de utána hozzáigazodtam és akkor már nem fájt.


Hogyan lehetne elérni, mik a tapasztalatok, módszerek erre hogy passziv kent is elvezni tudjam a szexet?



2018. nov. 16. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha aktívként nem tudod, mi kell egy passzívnak hogy élvezhesse a szexet akkor nem irigylem a partnered... Bele sem gondolok, mit érezhetett az elején amikor megdugtad...
2018. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de te mirol beszélsz?

Szerintem félre értetted nagyon

2018. nov. 16. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Kb ugyanez van nálam meg a páromnál. Mi 7 hónapja vagyunk együtt, ő az aktív, én a passzív. Egyébként én uni vagyok és azt is élvezném, ha kizárólag a másik szerepben lennék, azonban neki is nehezen megy az ellazulás hozzád hasonlóan. Ígérte, hogy majd váltogatunk szerepet időnként, de mostanra en is úgy vagyok vele, hogy csináljuk azt, amit mindketten élvezünk.

Szóval nekem többet jelent az, ha mindketten élvezzük és passzív szerepben vagyok, mintha csak én és aktivban.

Szóval nalunk a “megoldás” az volt, hogy nem erőltetjük és hagyjuk így. Nem mondom, hogy soha sem lesz csere - én amúgyis örülnék neki időnként -, de csak akkor, amikor ő kéri majd és tényleg kívánja mindenhogyan. Neki kb fél napon át kellene erre érzelmileg készülnie, én pedig azonnal kész vagyok rá, így végülis ez a működőképesebb felállás.

Sztem a farokméretnek nincs ehhez köze, pszichés az egész

2018. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet több előjátékkal jobban ellazulsz és élvezni tudod a passzív szerepet. Ha izgat titeket a szerepcsere, akkor a kezdeti nehézségek ne tartsanak vissza!
2018. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a rendes választ. Igen siman lehet pszichés is az egész a stressz miatt nem tudok amugy en sem ellazulni. Tervezem hogy a napokban kiprobaljuk, igazabol kivanom is de felek is tole, marmint attol h fajni fog majd, de ugyanakkor szeretnem is.

Gondolkozok a fenéktágítón, buttplugon. Persze egy kicsi mereten, es azt itthon feltennem egy orara mondjuk es ugy varnam haza hogy bennem van. Kihuzna es nyomathatja is. Remelem igy mukodne, csak kitagulnek igy nem?

2018. nov. 16. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én azt jobbnak tartom, ha a partner izgat fel, lazít el. Vagy bevet játékszereket, vagy csak az ujjaival, esetleg a nyelvével!
2018. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a félelemet próbáld legyőzni, az önerősítővé tud válni és nehezebb sokkal ellazulni. Fejben dől el ez az egész, van, akinek nem megy, amivel nincs semmi baj amúgy.
2018. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne egy-egy alkalom legyen.

Az legyen az,hogy te vagy passziv egyfolytában,hogy hozzászokj.

Ha már rutin a passzivság akkor eltudsz lazulni.

A másik ne kell egyből megdugnia. Vezessenbe a dolgokba,kis ujjazás,stb nem árt,ha megismered azt,hogy hogy szereted,és ő is megismeri az igényeidet.

2018. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!