Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik félként nekem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik félként nekem kéne visszautasítanom, ha rám hajt egy kapcsolatban lévő munkatársam?

Figyelt kérdés

Ez nem egy hirtelen dolog, lassan egy éve kezdtem el vonzódni egy munkatársamhoz. Ő 30 éves, és van felesége, gyereke.


Én 29 vagyok, szingli.


Nagyon jó köztünk a kapcsolat, viccelődések, én teljesen oda vagyok érte nem tudom, hogy tudja-e, de biztos sejti mert mindig teret adok a flörtöléseinek.


Én már rég rájöttem, hogy ez nem helyes, így eléggé visszafogtam mindenből. De ő egyre durvábban nyomul, egyre jobban érzem, hogy ő is akarja amit én, és nagyon NAGYON nehéz parancsolni magamnak. Még odáig nem jutottunk, hogy komolyan beszéljünk bármiről, tehát még mindig minden poén szinten van. De vannak bőven gesztusok (random váll masszírozások, viccből comb simogatások, egyszer csak úgy rá markolt a mellemre aztán megsértődtem de csak röhögött hogy hát csak vicc, ne vegyem komolyan). De minden nap mostmár egyre több történik, félek, hogy ebből mostmár tényleg lesz valami.


Nagyon sok az elszólás, hogy ő miket csinálna velem, én vagyok az álom nője, nagyon szívesen eljönne hozzám megnézni a lakást... Sőt még azt is mondta már viccből, hogy kutyapózban milyen jól nézhetek ki, de nem akar belegondolni mert akkor nem tud felállni az asztaltól. De ez csak pár példa, rengeteg van még, ami elég egyértelmű jele, hogy lefeküdne velem.


2 éve vagyok szingli, nagyon nehéz ellenállni. Én még többet is el tudnék vele képzelni. Nekem kéne visszautasítanom?? Nem neki kéne gondolkodnia, hogy ezt nem szabad? Vagy ha ilyenek beleférnek, akkor lehet, hogy nem is jó a házassága így nem kéne ezen kattognom?

Szerintem már annyira kívánjuk egymást mindketten, hogy ha lehetőség lenne rá, hhhu... Nem tudnék nemet mondani. És marcangol belül ez ☹️☹️☹️☹️

Ember legyen a talpán aki egy ilyen helyzetben "józan" tud maradni...


2023. júl. 8. 06:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te is gáz vagy a sztoriban, igen.

De majd mindjárt leírják neked egy páran, hogy te senkinek nem tartozol.

Ami igaz, de nekem például akkor se lenne gyomrom foglalt qkihoz, hiába viszket a punim.

25N

2023. júl. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Mindenesetre jó nagy adag gusztusod van. El is hánynám magam, ha bele gondolnék abba, hogy az asszony pinájából dugná a számba a csaló farkát. Pfejj!
2023. júl. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

"egyszer csak úgy rá markolt a mellemre aztán megsértődtem"


Mit ne mondjak, nincs túl magasan nálad a léc... És persze nagggyon megsértődhettél :D


Tényleg csak ennyire tartod magad? Ez a pasi már most szexuális tárgyként kezel.


"Én még többet is el tudnék vele képzelni"

Több dug@s lehet ebből, más aligha. Hisz te vagy a kutyapózos álomnő, azta mindenit!


Kicsit sem gyomorforgató ez az egész számodra? Részben az, hogy családja van, másrészt te meg tudnál bízni benne, ha ebből több alakulna?


Lesöpörheted a felelősséget magadról, nyugtathatod magad azzal, hogy "nem neki kéne gondolkodnia, hogy ezt nem szabad?".


A közelmúltban lehettem volna harmadik, a pasi azt mondta, jöjjünk össze és én leszek az új élet lehetősége, miattam majd szakít. Nemet mondtam, csöcsörészést sem engedtem, leállítottam, mikor kezdett belemelegedni. Azt mondtam, hogy majd ha szakított, keressen meg. Belátható időn belül nem történt semmi, én tovább is léptem.

Én gondoltam arra a nőre, aki otthon várta, bár tudom, ez az én hülyeségem, önző a világ, hülye, aki nem a saját boldogulását nézi, de ez van, nyugodtan akartam aludni.


De az elképesztő számomra, hogy ennyire viszket az alfeled, nyűglődsz, hogy jaj, milyen nehéz ellenállni.. Nem nehéz ellenállni, ha van értékrended és becsülöd magad valamennyire..


36N

2023. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Ezt olvasva nőként elkapott a szekunder szégyen. Kicsit se érzed gáznak, hogy a kolléga ott fogdos a munkahelyen, gyakorlatilag pettingeltek egész nap? Biztosan komolyat akar tőled, miközben megbeszélitek, hogy elképzeli ahogy kutyapózban pucsítasz.

Jaja, biztosan rossz a házasságuk. Például a felesége ok nélkül féltékenykedik és az anált se engedi. Szeeegééény kolléga úr, hát nem csoda, hogy egész nap mást fogdos inkább...

Amúgy mi lenne, ha dolgoznátok? Kur.vára ráértek, az a probléma.


Most minden erkölcsöt félredobva: nem te fogadtál hűséget, de tudod, hogy házas. Belemész abba, hogy második legyél. Igazából az se, csak munkahelyi szexjátékszer, hogy ne unatkozzon melóban. Pár alkalommal használ, kiéli rajtad minden vágyát, aztán nem is leszek már érdekes. Te meg addigra belezúgsz. Onnantól mi lesz? Biztos jó buli lesz úgy bejárni dolgozni, hogy tojik a fejedre, másoknak meg lelkesen újságolja, hogy jön a következő gyerek, milyen boldogok.

Ha szerencséd van, pár hónap megy erre rá az életedből. De ha peches vagy, akkor akár évekig vekenghetsz, hogy miért nem válik el és választ téged. Aztán 38 évesen is ott állsz szingliként.


Amúgy azért nem választ téged, mert egy ilyen munkahelyi mindenkimacája akkor se kell komoly kapcsolatra senkinek, ha a pasi is évek óta szingli. Csak "arra". Aztán ha megunt, majd körbeadnak a többiek. Jól fog mutatni az önéletrajzban, mint szakmai tapasztalat.

2023. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%

Uristen ez ordenáré gaz egy pali🤣🤣 nem is értem, hogy egyrészt neked alapból hogy vonzó ezekkel a kijelentésekkel, másrészt meg basszus, úgy csinálsz, mintha rajtad nem múlna ugyanannyi, mint a csavon, mintha te csak elszenvedője lennel a sztorinak, holott szándékos minden, amit csinálsz.

Többet is el tudnál képzelni? Mégis mit, bogaram? Aki ilyen nyíltan csinalja ezt, annak nem te vagy az egyetlen, de legalábbis nem az első. Ne ringasd magad hiú abrandokba, mindig csak második leszel, sosem fogja érted elhagyni a parjat.

Pontosan ugyanannyira szánalmasnak vagytok, undorító az egész…

2023. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki kéne visszaútasítsa, a szomszédasszony, vagy a jóisten? 😁

Amúgy attól függetlenül is, hogy van felesége, borzasztó gázok vagytok mindketten. Neked nagyon alacsonyan van a léc, a pasi meg az ilyen viselkedéssel, beszólásokkal egy igazi primitív, alja ember, aki akkor sem kéne ha egyedül van.

2023. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

Biztosíthatlak, hogy nem fogja érted otthagyni a családját.

Nyilván, neki kellene megállni, de láthatóan a farka irányba rakta, úgyhogy arra ne számíts, hogy majd ő ezt intézi.

Ha csak szexpartnert látsz benne, az a baj, hogy bele fogsz szeretni, aztán majd szenvedsz, hogy nem válik el, mert neki a család az első. Persze csak a farka után.

Javaslom, keress egy embert magadnak, akivel kiéled ezen vágyaidat. Az ilyenek nem érdemlik meg, amit adnál neki.

2023. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz minden nő szerelmes abba, akivel lefekszik, még csak az kène. Dugjatok egyet, ha ennyire rá vagytok izgulva egymásra.
2023. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha szerinted vicces amit csinál, akkor kérdezzük meg a nőjét, kíváncsi vagyok mennyire fog kacagni.
2023. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%

Igen, valószínűleg sejti, hogy odavagy érte és rá vagy indulva, miközben hagyod magad fogdosni és ilyenekről beszélgettek, hogy mennyire megdugna. Mindenki előtt könyékig felnyúlhatna neked, azt is hagynád. Nem csak neki egyértelmű, hanem a cégnél mindenkinek.

Gondolom, a többiekkel is ez határozza meg a hangulatot. A nők nem igazán kedvelnek, de a férfi kollégák feltűnően előzékenyek. Eltaláltam?

2023. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!