Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik félként nekem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik félként nekem kéne visszautasítanom, ha rám hajt egy kapcsolatban lévő munkatársam?

Figyelt kérdés

Ez nem egy hirtelen dolog, lassan egy éve kezdtem el vonzódni egy munkatársamhoz. Ő 30 éves, és van felesége, gyereke.


Én 29 vagyok, szingli.


Nagyon jó köztünk a kapcsolat, viccelődések, én teljesen oda vagyok érte nem tudom, hogy tudja-e, de biztos sejti mert mindig teret adok a flörtöléseinek.


Én már rég rájöttem, hogy ez nem helyes, így eléggé visszafogtam mindenből. De ő egyre durvábban nyomul, egyre jobban érzem, hogy ő is akarja amit én, és nagyon NAGYON nehéz parancsolni magamnak. Még odáig nem jutottunk, hogy komolyan beszéljünk bármiről, tehát még mindig minden poén szinten van. De vannak bőven gesztusok (random váll masszírozások, viccből comb simogatások, egyszer csak úgy rá markolt a mellemre aztán megsértődtem de csak röhögött hogy hát csak vicc, ne vegyem komolyan). De minden nap mostmár egyre több történik, félek, hogy ebből mostmár tényleg lesz valami.


Nagyon sok az elszólás, hogy ő miket csinálna velem, én vagyok az álom nője, nagyon szívesen eljönne hozzám megnézni a lakást... Sőt még azt is mondta már viccből, hogy kutyapózban milyen jól nézhetek ki, de nem akar belegondolni mert akkor nem tud felállni az asztaltól. De ez csak pár példa, rengeteg van még, ami elég egyértelmű jele, hogy lefeküdne velem.


2 éve vagyok szingli, nagyon nehéz ellenállni. Én még többet is el tudnék vele képzelni. Nekem kéne visszautasítanom?? Nem neki kéne gondolkodnia, hogy ezt nem szabad? Vagy ha ilyenek beleférnek, akkor lehet, hogy nem is jó a házassága így nem kéne ezen kattognom?

Szerintem már annyira kívánjuk egymást mindketten, hogy ha lehetőség lenne rá, hhhu... Nem tudnék nemet mondani. És marcangol belül ez ☹️☹️☹️☹️

Ember legyen a talpán aki egy ilyen helyzetben "józan" tud maradni...


2023. júl. 8. 06:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkább egy szerencsétlen srác vagy, aki arról álmodozik, hogy talál egyszer egy csajt, aki a random munkahelyi mellfogdosást nem pofonnal, hanem elpirulós vihogással reagálja le.

Az ilyen szituk és beszólások - elképzel kutyapózban, és te meghatottan olvadozol tőle, hát persze - egy nőnél akkor működnek, ha az IQ-ja valahol a közönséges házi sajt alatt van. Te ahhoz túl összeszedetten és helyesen írsz.

2023. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%
Uh hát ez a mell markolászós dolog elég gáz. De hát látod, ennyire tart téged. Kutyapózban jól megkúrna, és ennyi. Nem tudom mi többet szeretnél egy ilyennel. Persze nem ő fogadott hűséget, ez igaz. De attól függetlenül házas emberrel viszonyba kezdeni szintén nagyon görény dolog.
2023. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez a típus más nőkkel nem kezd ki? Ugyanúgy fogdos meg csöcsörészik más nőket, csak nem látod. Ugyanúgy koslat mások után és azokkal lehet már le is feküdt. Ezekbe azért gondolj bele mielőtt túl rózsaszínben látnád őt.

Amúgy én is azt gondolom, hogy gáz vagy. Ahogy itt a többi női válaszoló úgy én is le tudtam koptatni a nős férfiakat.

Ez egy primitív alpári pasi, sajnálom a feleségét. Te meg szedd össze magad.

2023. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%

Kamu kérdés vagy sem, én is elítélem a megcsalást!

De tudjátok mi a szomorú?

Hogy valójában tényleg ez zajlik nagyon sok munkahelyen.

Napi szinten itt az oldalon is leírják, hogy a munkahelyükön jöttek össze, legtöbbször párkapcsolatban lévő emberek. Nagyon is életszerű az amit leírt a kérdező, és ez a szomorú. Hogy manapság már aki házas, annak sincs normális értékrendje (tisztelet a kivételnek), és lazán így viselkednek emberek a munkahelyükön.

Szemérmetlenül csinálják akár házas az illető akár szingli. A házasság mint olyan átment "gazdasági érdekközösségbe", sokaknak már nem is fontos az érzelmi része, max az esküvő napjáig.

Rengeteg ilyen munkahelyi "kapcsolat" van (és ahogy elnézem egyre több lesz), kár lenne tagadni.

Akinek nem inge, ne vegye magára!

Hevesi Kriszta szexuálpszichológus mondta, hogy a házasságokat ma már jobb lenne 5 évre kötni és utána felülvizsgálni, hogy van e értelme együtt maradni. Persze ezt csak úgy lehetne ha nem lenne ennyi pénzügyi összefonódás, nem lenne ennyi hitel (CSOK, babaváró, stb) a párok nyakában.

A kérdező által felvázolt helyzeteben is lehet szidni a nős férfit, a szingli nőt, de még a feleséget is (aki mellett valami hiányozhat a férfinek), csak nem érdemes.

Inkább elkeserítőnek tartom ezeket a szituációkat (amiből egyre több lesz), mert magát a házasság intézményét degradálja le társadalmi szinten. Úgy látom ma már egyre kevesebb emberben lehet megbízni komoly párkapcsolat szintjén, mert az esetek többségében úgy is ez a vége amit a kérdező felvázolt. Sz@r az egész úgy ahogy van, férfi-női oldalról egyaránt. :(

2023. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez megy munkahelyen. Boldog boldogtalan flörtöl, hiába feleség, hiába férj, hiába van otthon a frissen született gyerek, semmi sem számít. Flört, tapi, néhol érzelmek egész évben aztán az év végi céges bulin alkohol hatására elszabadulnak a dolgok.
2023. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
97%
Van olyan hogy két munkatárs akarata ellenére egymásbaszeret.... de a fenti szituáció nem erről szól. Hogy lehet valaki annyira gáz hogy ilyeneket mond hogy kutyapózba megcsinálna?? Ti felnőttek vagytok?.. Ha valaki nagyon tetszik akkor sem mondasz ilyet és nem fogalmazol ilyen pocsék módon... én értem hogy van flört néha valakik között és van 1-2 finom utalás vagy kétértelmű kijelentés, de ez már durva és bozasztó IQ hiányra utal.
2023. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
97%
"Sőt még azt is mondta már viccből, hogy kutyapózban milyen jól nézhetek ki" - Kb annak is tekint téged, a kutyájának
2023. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%

Öhm én megmondanám neki, hogy ha nem fejezi be szólok a felettesnek, hogy szexuálisan zaklat, vagy szólok a nejének és akkor be fogja fejezni biztosan!


Értem, hogy tetszik, de családos apa feleséggel,ráadásul nagyon köcsög, mert mindenféle teketória nélkül fogdos és undorítóan fogalmaz.

Te nem lennél más mint az ürítőtartálya, nem válna a el, kicsi az esélye és hiába hagyná el érted a családot téged ugyanúgy megcsalna!

Tartsd már magad többre, mint egy lábtörlő, szerető, jó?

2023. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
#18 De őt nem zaklatják, mivel nagyon is szívesen fogadja az ilyen jellegű, beszólásokat és a fogdosást!
2023. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%
Mindig ilyen gusztustalan egysejtűek vonzottak? Mikor gondolkozom, hogy miért csinálják ezt a pasik, nincs nő, akinek bejönne a hányadékságuk... hát most már tudom. Te vagy a 100-ból 1. Köszi.
2023. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!