Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmadik félként nekem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik félként nekem kéne visszautasítanom, ha rám hajt egy kapcsolatban lévő munkatársam?

Figyelt kérdés

Ez nem egy hirtelen dolog, lassan egy éve kezdtem el vonzódni egy munkatársamhoz. Ő 30 éves, és van felesége, gyereke.


Én 29 vagyok, szingli.


Nagyon jó köztünk a kapcsolat, viccelődések, én teljesen oda vagyok érte nem tudom, hogy tudja-e, de biztos sejti mert mindig teret adok a flörtöléseinek.


Én már rég rájöttem, hogy ez nem helyes, így eléggé visszafogtam mindenből. De ő egyre durvábban nyomul, egyre jobban érzem, hogy ő is akarja amit én, és nagyon NAGYON nehéz parancsolni magamnak. Még odáig nem jutottunk, hogy komolyan beszéljünk bármiről, tehát még mindig minden poén szinten van. De vannak bőven gesztusok (random váll masszírozások, viccből comb simogatások, egyszer csak úgy rá markolt a mellemre aztán megsértődtem de csak röhögött hogy hát csak vicc, ne vegyem komolyan). De minden nap mostmár egyre több történik, félek, hogy ebből mostmár tényleg lesz valami.


Nagyon sok az elszólás, hogy ő miket csinálna velem, én vagyok az álom nője, nagyon szívesen eljönne hozzám megnézni a lakást... Sőt még azt is mondta már viccből, hogy kutyapózban milyen jól nézhetek ki, de nem akar belegondolni mert akkor nem tud felállni az asztaltól. De ez csak pár példa, rengeteg van még, ami elég egyértelmű jele, hogy lefeküdne velem.


2 éve vagyok szingli, nagyon nehéz ellenállni. Én még többet is el tudnék vele képzelni. Nekem kéne visszautasítanom?? Nem neki kéne gondolkodnia, hogy ezt nem szabad? Vagy ha ilyenek beleférnek, akkor lehet, hogy nem is jó a házassága így nem kéne ezen kattognom?

Szerintem már annyira kívánjuk egymást mindketten, hogy ha lehetőség lenne rá, hhhu... Nem tudnék nemet mondani. És marcangol belül ez ☹️☹️☹️☹️

Ember legyen a talpán aki egy ilyen helyzetben "józan" tud maradni...


2023. júl. 8. 06:05
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok...ez tulajdonképpen mit takar?Megrakott kutyapózban és azóta összejártok?!...
2023. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
92%
Mi lett az asszonnyal?
2023. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%

#31

Kb. igen, ennyit.

2023. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Nem... Elkezdtünk egyre közelebb kerülni egymáshoz. Elmesélte milyen gáz van otthon. Beadta a válópert, feleség a gyerekkel maradt a házukban, ő hozzám költözött, nemsokára nézünk egy nagyobb albérletet. Még nagyon friss minden, félek nagyon a reakcióktól, gyerekkel sem találkoztam még, viszont iszonyat jól kijövünk és a kezdeti bohókás közeledés ellenére komolyan állunk egymáshoz.
2023. aug. 10. 22:54
 35/35 anonim ***** válasza:
77%
Meguresedett egy pozicio 😌😌
2023. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!