Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3. felkent hogyan dolgozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. felkent hogyan dolgozzam fel hogy az a hazas ferfi akivel egyutt vagyok elhagyja miattam a csaladjat?

Figyelt kérdés

valaki pls irjon pozitiv torteneteket hogyan alakult nekik ez...



7 honapja vagyunk egyutt, es ultimatumot adtam mert mar nem birom ezt a folytonos hazudozast, es engem valasztott... beszelt a felesegevel es a gyerekekkel.


jún. 6. 12:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát....előbb vagy utóbb ebből baj lesz.
jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, pár év múlva visszakapod.
jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt úgy írod, hogy az a baj, hogy téged választott. Bakker, akkor minek kezdtél vele egyáltalán?
jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Hogy a bánatba kellhet neked egy olyan rongy, aki a SAJÁT gyerekeit képes elhagyni??
jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
nem baj, szeretem meg o is engem, csak megijedtem kicsit...
jún. 6. 12:06
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellene feldolgozni? Ez most komoly?


Ultimátumot adtál neki, mert eszerint akartad hogy téged válasszon, ami hurrá, meg is történt, és most fel akarsz dolgozni valamit? Mit??

jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
a feleloseget ami ezzel jar...
jún. 6. 12:09
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érezted a felelősséget, amikor egy házas emberrel kezdtél kapcsolatot?
jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Érdeke, hogy tr akarsz feldolgozni valamit, amikor ultimátumot adtál, és részt vettél egy család szétszakításában az önző érdekeid miatt?


Habár megértem, hogy lelkiismeret furdalásod van, ami jelzi, hogy nem vagy rossz ember.

A megoldás számodra talán az lenne, ha dobnád a srácot, akit ilyen áron szereztél meg. Habár azzal eléggé kicsesznél vele, mert két szék közé esne. 😅

A másik lehetőség abban rejlik, hogy az erkölcsi nézeteid megváltoztatod, amibe belefér ez, amit csináltál.

jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%

Őszinte leszek. Nem várok el lepontozáson kívül mást ezért. Egy baromi unalmas nő vagyok baromi alacsony libidóval. Sokszor el szoktam képzelni, mi lenne, ha más karakter lennék. Ha lenne gyomrom eltartatni magam, meg szexelgetni érzelmek nélkül, ilyesmi.


Gyerekmentesként sokszor csalódás, mennyi férfi akar gyereket. Ha valaki elhagyná az áhított babókáit értem, az akkora ego boost lenne, hogy repülnék, plusz megerősítene abban, hogy a pasik sem tudják, miért akarnak gyerekeket.


Más kérdés, hogy nem kéne apuka. Csak a világnézetemet bizonyítaná.

jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!