Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélnétek a nőt, aki 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek a nőt, aki 3. félként részt vett a megcsalásban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Rólam van szó. A férfi akivel egy csók történt köztünk egy éve kapcsolatban van az évfolyamtársammal. A férfi az exem, 2 éve voltunk együtt, de csak rövid ideig. Bevallotta, hogy még mindig szeret, szerelmes belém. Részegen történt a csók, ez után

2023. márc. 15. 21:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A mostani barátnőjével csak köszönőviszonybanvagyunk
2023. márc. 15. 21:54
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudtál az új barátnőről, akkor igen.
2023. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy soha nem szerettem ennyire még senkit, mint őt. Amikor ezt kimondta, ráadásul ittas isvoltam, és annyira az érzelmeim vezéreltek…utána rögtön megbántam, nagyon sajnálom a másik nőt.
2023. márc. 15. 22:02
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Anyuka vagyok, akivel megcsalt a volt párom elitéltem, hisz támogatta a férfit hogy ok nélkül tönkrebasszon egy családot (tényleg jó kapcsolat volt, bánja is már a kedves ex), és folyamat ellenem hergelte. Utána egy ugyanilyenbe keveredtem amibe te vagy, viszont én azzal a pasival 4 évig együtt voltam annak idején és nem tudtam hogy van párja. Engem hitegetett hogy komolyat akar, gyerekkel elfogad stb (bevallom amúgy nem izgatott különösebben csak a testiség, mert inkább vele mint egy jöttmenttel, komolyat meg még nem akartam hamar). Csak csókig jutottunk. Amint megtudtam a csajt kitálaltam neki. Az meg le se sz*rta 😂😂. Én fix kiakadtam volna hogy valaki ennyire hülyére vesz, de nem a csajra haragudnék hanem a pasira.. Persze ez más így hogy tudsz a barátnőről, de én úgy gondolom van benned lelkiismeretfurdalás ha már ezt a kérdést feltetted ezért máskor ne cselekedj így. Mind kerülhetünk ilyen helyzetbe, tudom hogy az én megcsalásom egy sokkal fájóbb, komolyabb dolog volt de hidd el borzasztó érzés es nagyon megalázó. Legalább mi nők tartsunk össze
2023. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Mire gondoltok az alatt, hogy elítéltek? Milyen”jelzővel” illetnétek?
2023. márc. 15. 22:04
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen engem is csaltak meg sajnos…ezért is tudom, hog ymennyire szörnyű…csak ez tényleg ilyen impulzívan tiszta szívemből történt. De soha nem hergelném a másik nő ellen
2023. márc. 15. 22:06
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Külső szemlélőként én nem itéllek el, csak azt szeretném hogy tanulj a hibádból vagy szólj a csajnak hogy ne éljen álomvilágba mellette. Nem szabad hagyni hogy az ilyen pasik boldogan hülyitsenek mindenkit. Te nyilvánvalóan szereted még őt, ő meg élvezi a mindenkinek én kellek szitut
2023. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%

R**anc, gerinctelen, féreg.


Ilyen jelzőkkel illetném. Aszisztálsz egy hazugsághoz. Megmagyarázni, persze könnyű.

2023. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szerintem ha asszisztálnék, akkor folytatnám. De mehmondtam, hogy előbb zárja le azt vagy felejtsük el egymást
2023. márc. 15. 22:11
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Te komolyan tudnál valamit vele kezdeni ezek után? Futva menekülök az ilyenektől, aki mással megtette az veled is meg fogja
2023. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!