Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélnétek a nőt, aki 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek a nőt, aki 3. félként részt vett a megcsalásban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Rólam van szó. A férfi akivel egy csók történt köztünk egy éve kapcsolatban van az évfolyamtársammal. A férfi az exem, 2 éve voltunk együtt, de csak rövid ideig. Bevallotta, hogy még mindig szeret, szerelmes belém. Részegen történt a csók, ez után

2023. márc. 15. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

"Mire gondoltok az alatt, hogy elítéltek? Milyen”jelzővel” illetnétek?"


Én semmivel.


Te is tudod, hogy az ilyesmi nem a legszebb dolog. Szerintem az lenne a legjobb, ha az ilyeneknek nem hagynál többet teret amég a másik fél kapcsolatban van.

2023. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Én nem. Ha ő szerelmes beléd, meg te is belé, akkor úgyis le kell zárni a másikkal, nem oszt nem szoroz, hogy volt-e előtte részeg csók, főleg, hogy nem is tud róla. Ezzel mindenki jól jár, a csajnak se lenne jó, hogy együtt van valakivel, aki mást szeret.

Ha csak te vagy szerelmes, akkor inkább sajnálnálak. Semmivel nem jobb neked, mint a másik csajnak. Miért pont őt sajnálnám? A pasi vele is, veled is paraszt volt. Neki is, neked is hazudik és mindenkiből annyit vesz ki, amennyi NEKI kell.

#4! Elég szépen ellent mondasz magadnak. Marha jó kapcsolat lehetett, ha ellened tudta hergelni😂

"Amint megtudtam a csajt kitálaltam neki. Az meg le se sz*rta 😂😂. Én fix kiakadtam volna hogy valaki ennyire hülyére vesz, de nem a csajra haragudnék hanem a pasira..." Mondod ezt te, aki szintén nem akadt ki, amikor a pasija hülyére vette, csak a nőre haragudott...

2023. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
35%
8: A rbanc gerinctelen féreg a pasi. Neki van nője.
2023. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
#12 nem tudta ellenem hergelni csak akarta mikor megtudta hogy vagyok neki. és nehogy azt hidd hogy nem haragudtam rá, soha többet szóba sem álltam vele csak kényszer miatt gyerekügyben, azóta is kapálózhat, fölösleges.
2023. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem szard le ki mit gondol, főleg egy anonim oldalon! Egy életed van, éljen úgy, hogy ne Band meg akit tettél és ne legye bűntudatod.

Ha szeretitek egymást tovább léptek ha nem akkor ennyi egy részeg csók, egy szép emlék

2023. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Nemtudom. Én is anya vagyok, csaltak is már meg...De nem, nem ítélem el a 3. felet. Aki félrebsz az a hibás, mert neki van párja.
2023. márc. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Aki házsokba áll bele igen elitelem. Keressen magának mást ha annyira viszket neki.
2023. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
Hogyan kerültél vele ilyen helyeztbe? Azt írtad ittasak voltatok,együtt voltatok valahol vagy hogy kell ezt elképzelni?
2023. márc. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Egy egyetemi iszogatás/buliszerű volt. Észrevettem, hogy néz többször is, majd következő héten ugyanez, odajött a közelünbe, elkezdtünk beszélgetni, egész este…De így többen együtt. Én direkt nem ültem mellé, nem engedtem, hogy meghívjon italra stb…de a végefelé megkérdezte, hogy beszélhetnén-e, és akkor mondta el. Erre vártam 2 éve. Először amikor megölelg kihátráltam és mindtam, hogy ne csináljunk hülyesget, de aztàn nem bírtam megállni, annyira ösztönösen jött, még meg is könnyeztem. Utána még írt, hogy sajnálja ha megijdszett de ő ezt komolyan gondolta, és reméli tudunk beszélni a napokban
2023. márc. 16. 08:48
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ki vagyok én, hogy ítélkezzek? Nem, nem ítéllek el.

N

2023. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!