Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélnétek a nőt, aki 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek a nőt, aki 3. félként részt vett a megcsalásban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Rólam van szó. A férfi akivel egy csók történt köztünk egy éve kapcsolatban van az évfolyamtársammal. A férfi az exem, 2 éve voltunk együtt, de csak rövid ideig. Bevallotta, hogy még mindig szeret, szerelmes belém. Részegen történt a csók, ez után

2023. márc. 15. 21:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szeretnek itt Istent játszani....
2023. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg csak szimplán hülyít a csávó, mert tudja hogy nem tudsz neki nemet mondani.

Lehet gonosz leszek, de megérdemelnéd hogy összejöjjön veled megint, aztán téged is ugyanúgy megcsalna. Akkor talán kiábrándulnál belőle, mert szerintem jelenleg egy hamis kép él benned róla, hiszen most csak a cukormázas felszínt látod.

2023. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%
#13 ő is az. De a nő is. Lehetne annyi öntudata, hogy nem megy bele egy ilyen kapcsolatba. Ezzel magát is megalázza és a másik nőt is semmibe veszi
2023. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Nyilván nem tartom gerinces embernek a 3. felet sem, mert ha tudott arról, hogy a másiknak párja van, és ennek ellenére asszisztál egy másik ember megalázásához, átveréséhez, az bizony egy patkány. Ezt felesleges tagadni, meg szar kifogásokat keresni. Erre nincs mentség. Ugyanúgy nincs, mint a megcsaló félnek.

Az ilyeneket szánalmasnak tartom. Az ilyen mit gondol? Miről álmodozik? Hogy akivel csinálja az majd őt nem fogja megcsalni? Hogy szereti?😂😂😂 Az ilyen buta embereket csak ürítőedénynek, élvezeti tárgyként szokták használni. Semmi több. Aki ennél többnek képzeli magát, az nem csak aljas, de hülye is.

2023. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Vibrátoros_macska ***** válasza:
20%
Ez tényleg egy gerinctelen cselekvés volt. De mindenki követ el hibákat, az érzéseidről pedig nem te tehetsz. Illetve az tényleg nem volt szép, hogy tudtat, hogy van egy barátnője, szóval ezért szégyeld el magad!<3
2023. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha szeretitek egymást és lezárja a kapcsolatát a másik nővel, akkor jól tetted hogy a szívedre hallgattál. Van, hogy egy új kapcsolatban ébredünk rá, hogy az előző kell mégis. Aki ezért elítél, az még nem volt érzelmi viharban.
2023. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én, ha tudott róla, elítélem. Lehet mentegetni, hogy de hát "ittas vótttam meg szívbül gyütt ám" meg "há' nem folytattam". Attól még megtörtént. És erkölcstelen ribinek gondollak.
aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!