Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire jelent bajt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jelent bajt ha barátnőm egyre több időt tölt egy férfi barátja társaságában?

Figyelt kérdés
barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk és volt már jobb a kapcsolatunk mint mostanában de azt nem hinném hogy rossz lenne a kapcsolatunk. viszont egyre több időt van azzal a férfi barátjával és aggaszt most már

jún. 2. 14:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
75%

#20


Nekem nem lenne fájdalmas.

Ha szerető kell neki, mehet.

De haza nem kell jönni...

(19)

jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%

11

Ki lakik kinél? A csajod már nem igazán a te csajod.

jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
71%
Na megérkezett valami cuck fétises is, alakul a csapat
jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Engem felizgatna ha lenne párom és csalna, de akkor is undorító a megcsalás. Lelkileg rosszul esne, lehet hogy szexuálisan izgatóbbak a hűtlen nők számomra, de a megcsalás azt jelenti hogy nem eléggé szeret.

A barátnőd nem hiszem hogy eléggé szeret ha tudja hogy zavar téged és felmegy a férfi ismerőséhez estig. Ha nem is dugtak még, ha fontos lennél neki nem okozna ilyen fájdalmat.

Ha lenne párom és dughatnékja van mondja meg, esetleg elengedném, ha jól megválogatja kivel és sosem hozza haza. Viszont amit veled csinál az számomra szemétség. Én sose tennék ilyet, max ha muszáj, vagy ilyesmi.

jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Honnan vagytok biztosak benne hogy ha rendszeresen feljár hozzá, akkor nem fordul elő párszor hogy nagyon felizgul? Szeretetre vágynak az emberek ezért jól eshet neki ha a férfi haverja simogatja, össze bújnak, puszi ide oda. Jól felizgulnak, bebeszélhetik maguknak hogy ez még nem megcsalás (szerintem az), de esélyes hogy ebből előbb utóbb csók minimum lesz.

A legtöbb ember ha nagyon fel van izgulva kettesben és rámásznak másképp gondolkodik.

Eleinte indulhat ártatlan barátkozásnak, de jön egy rossz időszak a párkapcsolatában, kevés szex, kevés idő, unalom, veszekedés, a férfi haver boldogan megvigasztalja, maszírozás, simogatás, a végén előbb utóbb dugás. Lehet hogy az első pár hónapban, évben nem lesz dugás, de hallottam olyat hogy több év fiú lány barátság után keféltek egyet, előtte meg semmi nem volt köztük évekig.

jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%
Elmegy vele ide oda. Kajálás, pizsiparti stb. 🤣 Milyen kapcsolat már ez?🤣 10éve vagyunk együtt a feleségemmel, de nekünk már az se férne bele a kapcsolatunkba h az ellentétes nemmel akárcsak chatelünk. Nem tudom másnál h szokás, de nálunk ez működik és szuperül megvagyunk együtt h a szabadidőnk 100%-át egymással töltjük. De ha neked ezt meg kell kérdezned az elég szomorú. Ha a többség azt írná h nem csal meg akkor megnyugszol vagy mi? Ez olyan mintha azt kérdezném meg h a párom elment prostihoz és vajon lefeküdtek e...
jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

En kb 10 evvel ezelott talaltam egy lanyt aki ugyan ezt irta.

A baratjanak gondjai vannak, stresszes a munkaban es emiatt nincs szex mar egy ideje.


Talalkoztunk, 2-ik talira fel jott hozzam el kezdtem csokolgatni a nyakat lattam, hogy akarja csak megjatsza mintha meg sem.


Elsore azt mondta jaj nem akarom, de lattam, hogy mosolyog e stetszik neki. Aztan magamhoz huztam megint es mindent hagyott.

Kb 7-8x volt fent nallam. Leszopott es o akarta, hogy a szajaba elvezzek. Egyszer kerte, hogy kemenyebben dugjam meg. Konnyes volt a szeme azt hittem, hogy faj neki, de azt mondta, hogy nem azert folytak a konnyei, hanem azert mert annyira jo volt neki, hogy ennyire kemenyen dugom.


Aztan ellaposodott reszemrol a dolog, o ezt egybol eszre vette es tobbet nem keresett.

Amugy az also talalkozasnal elmondta, hogy van 2 masik jeloltje is. Aztan vegul engem valasztott szeretonek, de kb 2 honapig talalkozgattunk.


Szoval nagyon valoszinu, hogy a baratnod felre kurt viszont nem 100% mert, ha vissza gondolok nagyon sok noi kollegam volt akikkel joban voltam. A pasijuk mindig feltekeny volt ram, pedig tenyleg nem volt kozottunk semmi.

Akkor csak nevettem ezen, hogy miert ennyire feltekenyek ram, de most utolag teljesen ertheto. Nem egyszer kettesben talalkoztam veluk. Egy kulso szemlelo azt gondolna, hogy tuti, hogy dugtunk pedig nem. Es nem egy ilyen kolleganom volt. Egyszeruen barati volt a kapcsolatunk. Viszont volt olyan is akivel meg tobb volt kozottunk..


Kulso szemlelokent azt mondom, hogy dugnak.

jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Eleinte csak egyre többet beszélgetnek, majd nagyon jóban lesznek, baráti ölelés, simogatás, később már homlokpuszi is. A végén baráti smárolás, dugás.

Van kivétel ahol működik a fiú lány barátság, de az egyre nagyobb rendszeres kísértést nem becsülöm alá.

Sok kapcsolatban sok év után kevesebb a szex, nem lehet örökké izgalmas ugyan az az ember társasága akivel tíz éve vagyunk együtt.

A változatosság vágya, többféle emberrel barátkozni, sokkal kellemesebb.

Én nem vagyok fiú lány barátság ellen, de akkor legyen tisztázva hogy ha dugni akar akkor mondja meg előre és nekem is szabadjon. Ne verjen át, ne alázzon meg.

jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
"Nem egyszer kettesben találkoztam velük" Az se fér bele, de jelen esetben fel is ment hozzá estig. A kérdező élete végéig aggódhat volt e dugás. Ha szeretem a párom nem teszem ki lelki terrornak. Ha laza és jól viseli, akkor benne lennék egy nyitott kapcsolatban talán.
jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!