Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire jelent bajt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jelent bajt ha barátnőm egyre több időt tölt egy férfi barátja társaságában?

Figyelt kérdés
barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk és volt már jobb a kapcsolatunk mint mostanában de azt nem hinném hogy rossz lenne a kapcsolatunk. viszont egyre több időt van azzal a férfi barátjával és aggaszt most már

jún. 2. 14:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Aggaszthat is
jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hogy érted? lehet kezd ki alakulni köztük valami? vagy már lehet le is feküdtek egymással?
jún. 2. 14:49
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat van vele a végén majd ott marad.

Szedd össze magad kicsit teperj,virág+mozi plusz egy vacsora,udvarolj neki és ne engedd lentebb a szintet.

jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Igen, azt jelenti.

Ha szerencséd van, még csak a társaságát keresi, ha nincs akkor már le is feküdtek.

Azt tanácsolom amit a kettes, nézz bele a kapcsolatotokba, keresd azt a hibát, hiányzó vagy gyenge pontot ami miatt a barátnőd másnál talál vigaszt

jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Mióta ismeri?
jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan lehet szakítani mert úgyis szakítani fog veled előbb utóbb.
jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
4es a munkám most elég stresszes és fárasztó is meg még magán jellegű gondjaim is vannak, szóval nem egy jó időszak! lehet ezek miatt se vagyok túl aktív szexuálisan, meg kihat a kapcsolatunkra, próbálok javítani! barátnőm több együttlétet szeretne ezt tudom 5ös kb 2 hónapja
jún. 2. 15:16
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

1es 4es vagyok.


Akkor meg is van a válasz a miértre🙂

Már csak az a kérdés, hogy az elmúlt 2 hónapban le is feküdtek-e, vagy még csak kerülgetik egymást.

Ha nem vagy aktív szexuálisan, és ő többet szeretne, biztos lehetsz benne, hogy le fognak feküdni, ha még nem tették meg.

Hány évesek vagytok?

Milyen napszakokban és milyen sűrűn találkoznak?

jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hogy 2 hónapja? Az nem barát. A barátsághoz idő kell, leginkább évek. Ez csak egy pasi, aki nyomul a nődre, akinek ez imponál.
jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%

#7:


Tedd ki, már rég nem kellesz neki!

jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!