Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az mennyire jelent bajt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jelent bajt ha barátnőm egyre több időt tölt egy férfi barátja társaságában?

Figyelt kérdés
barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk és volt már jobb a kapcsolatunk mint mostanában de azt nem hinném hogy rossz lenne a kapcsolatunk. viszont egyre több időt van azzal a férfi barátjával és aggaszt most már

jún. 2. 14:37
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
én 25 barátnőm 26, változó a találkozásaik, azt tudom hogy boltba el szoktak menni néha elmegy azzal a pasival vásárolni, kávázni, kajálni is és volt már a pasinál is, egyszer kétszer volt hogy este 9 10 kor ért haza barátnőm
jún. 2. 15:35
 12/29 anonim ***** válasza:
66%

Akkor ennyi volt, törődj bele🙂

Ha már a pasinál is volt, ráadásul késő estig, akkor ideje szakítani.

1000% hogy lefeküdtek már. Sajnálom

jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
Engedd el, ennek annyi.
jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Senior Séf ***** válasza:
76%
Sok mindent jelenthet, de jót nem.
jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
megértem miért írjátok ezt! de amúgy azt nem érezteti velem barátnőm hogy nem szeret, nem számítok neki! mert amúgy el vagyunk
jún. 2. 16:36
 16/29 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy ezt tényleg minden bántás nélkül kérdezem de egy ennyire félreérthető helyzetről nem lenne jobb ha inkább vele beszélnél? Mármint érted párkapcsolatban éltek, és 9-10kor jön haza egy másik férfitól, te meg random embereket kérdezgetsz egy anonim fórumon hogy mit gondolnak erről.


Ki nem xarja le hogy én vagy más mit gondolunk ezen az oldalon, a te párkapcsolatod, legyél proaktiv és kezdjetek kommunikálni.


Lehet hogy baj van lehet hogy nincs de ezt ti tudtátok kideríteni, nem random arctalan emberek.

jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Már rég dugja.
jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kicsit besegít a "barát" a párod rendszeres kielégítésébe.

De ha amúgy jól elvagytok, akkor jó eséllyel csak szeretőnek kell neki a másik.

jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

#18

Az tényleg jó esély.

Neked hogy esne, ha a csajod/pasid "csak" szeretőt tartana melletted?

jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
84%

#19

Nekem fájdalmas volt, amikor a páromnak szeretője volt mellettem. De ettől még a tény az volt, hogy csak szeretőnek kellett neki a másik férfi.

(18)

jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!