Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám magam elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nodiggity202 kérdése:

Hogy tudnám magam elengedni egy férfi társaságában?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes kettősség van bennem, s ez kívülről is abszolút látszik, legalábbis visszajelzésként többször is hallottam már.

Ha nagyobb társaságban vagyunk, szeretek a társaság motorja lenni, jó kedvem van, humorizálok, vibrálok és élvezem, hogy rám figyelnek. Azonban ha egy fiú elhív, akár randizni, akár egy baráti találkozóra, elképesztően be tudok feszülni. És általában úgy is maradok, végig iszonyú kellemetlen lesz a beszélgetés, próbálok kérdezni, érdeklődni, de általában nincs jó hangulat. 😞 Nem vagyok valami érdekes személyiség, szép meg nopláne nem, és valahogy mindig csalódást okozok a másik személynek.

Jó érzés, amikor elhívnak találkozni, de őszintén; általában lemondom, pont amiatt, amit fentebb is írtam, hogy megmeneküljek egy baromi kínos szituációtól. Ha arra gondolok, hogy randim lesz, testi tüneteket produkálok, egyszerűen egy porcikám se kívánja az elkövetkező órákat. Volt olyan, hogy csak barátilag találkoztam egy sráccal (nem annak indult, még ott volt egy másik lány is, de ő utána lelépett, végül így maradtunk ketten) és annyira kellemetlen volt az a másfél óra, visszagondolni is kínos…

Tudom, ciki, meg mit nyávogok… teljesen jogos, de kíváncsi volnék ötletekre, tanácsokra, mi okozza bennem a szorongást.

Előre is köszönöm a válaszaitokat! 😊

21/L


2023. máj. 14. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talán az, hogy kevésnek érzed magad. Talán még pánik is tör rád, hogy meg kell felelni, vagy hogy egy idő után kiderül, hogy a másik nem fog izgalmasnak tartani... stb.

Elsőre azt tippelném, hogy nem randizni kellene, hanem baráti beszélgetésekbe menni, ahol kevésbé van tét. Így kiismered a másikat, és oldottak vagytok már, mert sokat beszélgettetek, akkor kialakul benned egy bizalom a másik felé, és nem feszülsz be úgy, mint egyébként - mivel közben barátok lettetek.

2023. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez őmiatta van, őbenne van valami kínos, amit érzékelsz.

Találnál olyan férfit, aki mellett nyugodt vagy!

Még akkor is, ha tetszik ez a férfi, nem lesz megérős, a feszültség jelent valamit!

Inkább ne parkolj le nála!

2023. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"egyszerűen egy porcikám se kívánja az elkövetkező órákat"


Mért nem tudod előre megmondani, hogy egy félórára fussatok csak össze?

Vagy menet közben azt mondani, hogy te el szeretnél menni?

Hogy lett másfél óra egy előre meg se beszélt, számodra kellemetlen szituból?

2023. máj. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is esetleg kezdj baráti találkozókat, mindenféle szándék nélkül.

Nekem úgy tűnik, mintha az adott férfinak szeretnél megfelelni. Ez abból adódhat, hogy esetleg azt hiszed, nem lenne más. De mindig van! Mit számít egy rossz randi amikor annyi másik jó randid lesz még?

Szerintem ne elvárásokkal menj a randira, hogy ebből majd biztos lesz valami. Ne azt nézd, hogy vajon neki megfelelsz-e, hanem hogy vajon ő megfelel-e neked! Ezzel jobban tudsz szűrni is.

Akkor is időnként vannak rossz randik, ha nem feszülsz be és teljesen laza vagy. Ez vele jár, a nagy számok törvénye miatt mindig lesznek rossz randik! De ilyenkor arra kell emlékezned, hogy ezek szerint nem illetek össze - nem feltétlenül mert te vagy ő bármit rosszul csinál, egy randi két emberen múlik. Néha mindkét fél próbálkozik de egyszerűen csak nem passzoltatok, de majd valakivel fogtok! (és ő is fog valaki mással)

2023. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!