Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan engedjem el magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el magam egy férfi társaságában?

Figyelt kérdés

Szörnyen félek a férfiaktól, meg a párkapcsolat gondolatától, noha vágynék rá… Egyszerűen nem tudom magam elengedni, szörnyen görcsös vagyok. Félek nagyon a visszautasítástól is, bár mintha tudat alatt folyton ilyen szituációra “vágynék”. Mit tudnék ezzel kezdeni?

20/L


2022. máj. 19. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Konkrétan egy férfira gondolsz vagy minden férfitól tartassz?
2022. máj. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szuntesd meg a fejedben ezt a gatat h o férfi te meg no, ne banu vele máshogy mint másik emberre tekints ra es mar is jobb lesz a helyzet. Tudom könnyű mondani es nehez atvinni valosagba de nekem kb sikerult fordított helyzetben. Nem volt könnyű de sikerült.

Sokszor kell kimozdulni a komfort zonadbol es olya helyzetbe kenyszerinteni magadat amiben alapbol nem sokszor vagy. Egyre tobbet es tobbet mig el ne jutsz odaig hogy mar szinte nem is zavar es mig ossze nem akadsz valakivel.

2022. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Van valami különös oka ennek a beidegződésnek?
2022. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rosszul bánt veled valaki.

De ezt ne terjeszd ki a férfiakra, vannak nők és férfiak egyaránt akik nem fognak jól bánni veled valamiért.

De mindig lesznek rendesek.

Légy biztos magadban.

2022. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Lehetőleg nyitott ablaknál, és hangképzés nélkül.
2022. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Online beszélgetni is vagy csak szemelyesen?
2022. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!