Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a nők nagy tehernek egy tapasztalatlan férfi társaságát?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy mindennapi és normális 26 évesen szűznek lenni. Azonban azt sem értem, ez miért ekkora probléma nekik. Én szívesen fordítanék arra időt, amiben én tudok segíteni. Nem is rajta spóralnék, szívesen vennék neki, amit szeretne vagy ajándékot. A bajom az, hogy nagyon nehezen tudok személyesen ismerkedni, a külsőm pedig nem annyira attraktív, hogy egy társkereső oldalon bárkit is érdekeljek.
2018. ápr. 16. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
A tavalyi év a férfitöbblet jegyében telt, úgy érzem hogy idén a tapasztalatlan lesz a slâger. :)
2018. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Aha, biztos az a bajuk a nőknek, hogy tapasztalatlan vagy. 18 évesen, 19 évesen, 20... 25 évesen is az volt a bajuk.


De a végén azért kinyögted, hogy a baj mégsem a nőkkel van, hanem veled

2018. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem a tapasztalatlansággal van baj, hanem azzal, ami a tapasztalatlanságodat okozza.

Senki sem születik minden csajozási/szexuális tudás birtokában...

2018. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Számomra az sosem volt és most sem egy elrettentő tény, ha valaki x évesen szűz. Nyilván megnyugtatóbb, szexibb, biztonságosabb, könnyebb és kielégítőbb eleinte egy tapasztalt partner, aki meg meri tenni az első lépéseket és gond nélkül leteper megadni, amit akarok, amikor látja rajtam, hogy akarom, de hosszú távú párkapcsolatnál ez tulajdonképpen lényegtelen, mert így is-úgy is össze kell csiszolódnunk.


Egy bizonyos kor felett már elkezdi az embert az zavarni, ami miatt addig mindenki mással szemben is sikertelen volt az adott férfi- csúnya, antiszoc, félénk, nem áll fel neki, visszataszító a személyisége, satöbbisatöbbi, amik úgy az elmúlt kb 10 évben is akadályozták a párkapcsolat és a szex gyakorlásában. Ha előttem hétszáz másik lányt is zavartak ezek a dolgok, akkor hidd el, nekem sem az lesz a bajom, hogy még tapasztalatlan vagy.

2018. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
21:02 : Tudom és értem, de mindenen nem tudok változtatni. Nyilván antiszociális és introvertált vagyok valamelyest, én is belátom.
2018. ápr. 16. 21:05
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem a tapasztalat hiánya, hanem a tapasutalat hiányának az oka lehet a probléma. Fejlődj.
2018. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Mert sekélyesek, felszínesek, buták, elkényeztetettek.
2018. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nőként nem éreztem tehernek, hogy egy szűz, tapasztalatlan férfival kezdtem el ismerkedni. Ma màr 8 éve együtt vagyunk és hàzasok is évek óta. Szerzett tapasztalatot velem bőven. Alig volt 21 mikor összejöttünk. Nem volt probléma, mert a tapasztalatlansàg ellenére hatàrozott férfi aki tudta mit akar , szàmomra vonzó külsőleg és személyiségében is. Passzolunk egymàshoz, sok közös van bennünk, hasonló szinten van a humorérzékünk.

Ha nem illenénk ennyire össze, csak a rendkívül élvezetes szex tartana össze. Màs férfival SOHA nem volt orgazmusom. De csak a testi kapcsolat kevés egy életen àt egy pàrnak. Azoknak akik együtt tervezik az életüket, màsképp is összeillőnek kell lenniük.


Úgy gondolom huszon1-2-3 évesen még belefér ha valaki szűz. De te màr 26 éves vagy, közeledsz a harminchoz, biztos nem azért nem volt még senkid mert csúnya lennél. Akit ennyire elkerülnek a pàrkapcsolatok, pozitív visszajelzések, annak màs oka van. A személyiséged, természeted , viselkedésed az ami a problèmàt okozhatja. Lehetsz elviselhetetlen több okból is. Pl mindenkinek sajnàltatod magad, hogy nem kellesz senkinek, panaszkodsz, hatàrozatlan vagy , tutyimutyi, nem mersz kezdeményezni, vagy akàrmi...ezt neked kell tudni, idegenek nem fogjàg tudni megmondani. Csak talàlgatni tud aki nem ismer.


Aki akar és tesz érte, külsőtől függetlenül ilyen koràra màr simàn talàl normàlis pàrt. Aki nem , azzal valami nagyon nem stimmel. Ès ez nem a külső. Ugyanis az emberek ízlése különböző. Olyan nincs, hogy valaki normàlis személyiséggel nem kell soha senkinek.

2018. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is az a teher. Habár,amikor ezt egy nő megtudja, 26 évesen, már némi gondolkoznivalót okozhat. Továbbá ezt amúgy is érzik, úgy is rástresszelsz. De a mondandód elején a nőket emeled ki,hogy nekik teher, vleük van a gond stb. majd a végén kiderül,hogy a külsőd nem megnyerő. Illetve ez a "szívesen vennék neki amit szeretne vagy ajándékot" ez nem fog bejönni egy nőnek sem,akinek TE kellesz..
2018. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor már három pasit tanítgattam arra, hogy hogyan kell a nőkkel bánni, akkor egy idő után elfogy a türelmem, és nem akarok egy negyedikbe is belekezdeni.

Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de belefáradtam abba, hogy neveljem és tanítsam őket, nem tudtam rájuk rendes férfiként nézni.

Én személy szerint ezért. Senki sem úgy születik, hogy tud kezelni egy kapcsolatot, én sem. De meguntam, hogy totál nulláról induló pasikat tanítgassak.

Lehet, hogy bunkóság, de sajnos így vagyok ezzel

2018. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!