Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi azért választja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi azért választja manapság a melegek társaságát, mert nem tudtak megfelelni a nők által támasztott rendkívül magas elvárásoknak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
igen
2021. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent a melegek társasága? A nőknek nincsenek rendkívüli elvárásai, és az hót ziher, hogy aki nem vonzódik a saját neméhez, az nem is kezd vele.
2021. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2


A biszexuálisokat szerintem a melegek felé tereli a teljesíthetetlen követelmények garmadája.

Normál esetben ezek az emberek átlag családos életet élnének egy egy nővel.

2021. aug. 12. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
3-as Pont hogy nem! Biszexuális ha teheti nem vallja be, hogy a saját neméhez is vonzódik, inkább heteroszexuális párt keres.
2021. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

4.???


A kettő miért zárja ki egymást? Vagy hogy mondjam? Én biszex férfi vagyok. Alapvetően a nők érdekelnek, talán sosem próbálom ki férfival, ha mindig tudtam volna könnyen barátnőt vagy legalább nővel szexet találni. Csak nőbe tudok szerelmes lenni, az utcán a nőket nézem meg, nővel akarok kapcsolatot, családot. De dugtam már meg srácokat is, amikor fél-1 évig még csak szex sem jött össze nőkkel.


Igen, senki nem tudja, hogy biszex vagyok. Se család, se barátok és ez így is marad. Ez mellett pedig hetero pár- és/vagy szexuális kapcsolatot keresek, csak nehezen találok. Volt már barátnőm, nem azt mondom, csak mondom sajnos általában nemhogy hónapok, hanem évek kérdése a barátnő találás. Nem tudom milyen az, amikor valaki napok, hetek vagy max pár hónap alatt képes legalább szexet (vagy pláne párkapcsolatot) találni férfiként egy nővel.

2021. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Ez az igazság.
2021. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Istenem, KÖNYÖRGÖM töltsetek le egy meleg randiappot, akkor majd meglátjátok, hogy mik a tényleg magas igények.


Fantáziának remek, hogy a csúnya gonosz nők elől sok férfi más férfiak karjaiba menekül, de sajnos (vagyis nektek sajnos, én pont sz..rok rá) nem véletlen, hogy átlagban a melegek adnak jobban a külsejükre,mind öltözködés/megjelenés, mind sportosság tekintetében,mint a hetero férfiak.

Jól KELL kinézniük, még akkor is, ha csak a legrövidebb futó kalandot akarják összehozni.


Arról meg nem is beszélve, hogy a melegek között kb nincs hosszútávú kapcsolat. (Persze lehet vitatkozni, hogy ez a homofobia miatt van, de az sem változtat a tényen, hogy a tipikus hetero "10 év házasság után válunk" kapcsolatok a meleg kapcsolatokhoz képest sikersztorik.)

Az a nemes elképzelés, hogy egy férfi végtelenül megértő és elfogadó más férfiakkal szemben, és a női felszínesség csírája sincs bennük, csak addig működik, amíg megveted a nőket, a férfiakról pedig nincs tapasztalatod, vagy racionális véleményed.

A meleg randipiac sem könnyebb ám, csak a melegek nem visítanak annyit, mint a hetero férfiak, mert hozzátok képest a társadalom jóval nagyobb alázatot vert beléjük.

2021. aug. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az se megy ha sub akarsz leni egy nem anyagias dóminánál, oda a 10/11es pasik is sorszámot húznak. Ez alatt érts: csahos kutya akarsz lenni aki segget nyal dug@s helyet, és jutalmul ha jól viselkedsz akkor még meg is vernek.


Ezzel csak azt mondom hogy minél kisebb piacon próbálkozol, annál nehezebb a dolgod. Szóval ilyen hulyeségekbe ne éld bele magad.😼

2021. aug. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös 4 vagyok Nem értem a kérdést, mi zárja ki egymást?

Te is leírtad, hogy felvállalva hetero kapcsolatot keresel, de mivel jelenleg nincs bármi érdekel, és ez régen is így volt. Kb. téged írtalak le.

2021. aug. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7. Én voltam már fent eleget meleg ismerkedős oldalon. Az is tele van igénytelen emberekkel, kövérekkel, vagy nem öreg és nem túl jól kinéző férfiakkal, akik viszont saját magukhoz képest sokkal vonzóbb partnert szeretnének legtöbbször. Aki a saját kategóriáján belül szeretne maradni, az hamar tud férfi-férfi szexre partnert találni. Én éppen külsőre jól nézek ki, stb, ezért mindig tudok napok alatt partnert keríteni, sosem volt gondom azzal, hogy találjak valakit a férfiak között. (Ellentétben leírtam az 5-ös válaszomban milyen nehéz női partnert találnom.)


A férfi-férfi hosszú távú kapcsolat inkább azért nem létezik, mert a férfiak 90%-a valamilyen szinten szexmániás és még ha vágyunk is komoly kapcsolatra, elköteleződésre, a szex akkor is előbbre van sokunk fejében. A heteró kapcsolatok azért stabilabbak, mert azokban csak 1 férfi van 2 férfi helyett és az ott jelenlévő +1 nő stabilizáló erővel bír a kapcsolatra. 2 férfinak szinte közel lehetetlen a szexuális energiáikat kizárólag egymás felé becsatornázniuk, mert ugye a férfi a mag szóró, míg a nő az egyetlen petét nevelgető. (Ezekről biztos olvastatok már, tuti nem mondok most újakat.)


A nőkhöz vonzódó férfiaknak az a baja, ha sem szexet, sem párkapcsolatot nem kapnak a nőktől. Egy férfi (hetero, meleg, mindegy) igenis bele tud őrülni a szex, a fizikai intimitás hiányába. A férfiak a tesztoszteron miatt sokkal jobban kívánják a szexet a nőknél. A férfiakhoz (is) vonzódó férfiak legalább a szexuális vágyaikat könnyen ki tudják élni és ez már fél siker. Szemben egy heteró férfi egyszerre szenved a társ hiánytól és mellé a szex hiánytól is.


9. Én máshogy értettem, amit írtál. De újraolvasva valóban már értem mit akartál mondani és hogy valóban engem is ír le a példád.

2021. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!