Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek túl magas elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek túl magas elvárások lennének?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és a társkeresés során van egy-két dolog, amit elvárok a leendő páromtól (talán nem jó kifejezés, az elvárom, minden esetre olyan lányt keresek, aki:)

- nem dohányzik, nem drogozik, nem alkoholista

- szeretne a jövőben gyereket

- okos, értelmes, művelt

Ezek túl magas elvárások? (Egy barátom szerint igen, főleg az utolsó.)



2021. máj. 26. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Te miből gondolod, hogy okos, értelmes és művelt vagy? Mi számít annak egyáltalán?
2021. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem, pláne, hogy az "okos, értelmes és művelt" nézőpont kérdése. Van, akinek az a műveltség, hogy ismer két Petőfi-verset, másnak meg ennél több.
2021. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem magas, de mégis sokan ki fognak esni a rostán.
2021. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
És te mit tudsz nyújtani?
2021. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a buktató ott van, hogy azt várod hogy legyen okos, értelmes, művelt, de közben akarjon gyereket is... Amit én látok a barátaim, szaktársaim körében, az az, hogy aki tanul, és komolyan veszi az életet, az nem akarja egy gyerekvállalással kidobni a kukába azt amit addig elért, és több év kihagyás után kezdeni mindent újra.

Nézd meg, hány gyereke van egy átlagos értelmiségi nőnek, meg átlagos egy szakmunkás nőnek.

2021. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5 Én nem gondolnám, hogy ez így van, manapság már nem kell egy nőnek feladnia a karrierjét a gyerek miatt. Vissza lehet menni dolgozni elég hamar a szülés után, létezik bölcsőde, maradhat a gyerekkel az apa is, ez itt a XXI. század. Nem gondolnám azt sem, hogy azok a nők, akik vállalnak gyereket, nem vennék komolyan az életüket, vagy kidobnák a kukába az eredményeiket. Te miért gondolod, hogy ez így van?

Egyébként meg nem azt írtam, hogy feltétlenül értelmiségi lányt keresek. Vagy szerinted egy szakmunkás nő nem is lehet okos, művelt? Szerintem lehet...

2021. máj. 26. 15:48
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

"nem dohányzik, nem drogozik, nem alkoholista"


Nalam mar csak ezek. Basszus, tudnad milyen sokan automatikusan kiesnek a szuron.


Mar a dohanyzassal ugy vagyok, hogy...meh..de meg igy is kb lehetetlennek erzem.

2021. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

“- okos, értelmes, művelt”

Magában ez nem jelent semmit attól függ hogy mit értesz ez alatta.

A többi az nem sok szerintem.

2021. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Te tudod.Nekem ez kevés lenne.Kompromisszumkeszséget is elvárok,es nem szeretem az örökős nyafogást,tespedést.Sportolok,tehat ehhez megfelelő személyiseg kell,mert csak problema lesz.Aztan pldául Ha nem tetszik külsőre,akkor lehet tőlem marie curie szintű zseni is.

Nem kellene.

2021. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
99%

"Szerintem a buktató ott van, hogy azt várod hogy legyen okos, értelmes, művelt, de közben akarjon gyereket is..."

Egyetemen, akikkel együtt végeztem, szinte mind anyuka már. :)) Én kilógok a sorból, amiért nincs és nem is szeretnék. Oké, tudom hogy a műveltség és az egyetemi végzettség nem jár mindig kéz a kézben, de az nem igaz, hogy a legtöbb diplomás nőnek nincs gyereke. Meg ha valaki akar gyereket, nem jelenti azt, hogy akkor szül 4-et, 5-öt. Szerintem egy gyerek mellett még bőven lehet karriert építeni.

2021. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!