Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek túl magas elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek túl magas elvárások lennének?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és a társkeresés során van egy-két dolog, amit elvárok a leendő páromtól (talán nem jó kifejezés, az elvárom, minden esetre olyan lányt keresek, aki:)

- nem dohányzik, nem drogozik, nem alkoholista

- szeretne a jövőben gyereket

- okos, értelmes, művelt

Ezek túl magas elvárások? (Egy barátom szerint igen, főleg az utolsó.)



2021. máj. 26. 15:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki azt var el, amit akar. Aztan az elet megadja a kerdesere a valasz, hogy jogos volt-e, vagy sem.Mondjuk ehhez neked is viritani kene valamit. Hogy all a penz, magabiztossag, hatalom teren?
2021. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországon elég nehéz okos, értelmes, művelt nőt találni, és ezt nőként mondom.
2021. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
99%
Dehogy magasak. A gyerekkérdés egy dolog, de a többi szerintem teljesen alap párkeresésnél.
2021. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Mit értesz értelmesen, művelten? Eredetiben olvassa Nietzschét meg Tolsztojt? Olyan elég kevés van. De ha csak hétköznapi értelemben érted a dolgot, nos alapvető adat, amiből ki tudunk indulni, hogy kb. az emberek 16%-ának van 115 fölötti IQ-ja, szóval hat lányból öt valószínűleg alapból nem fog megfelelni az elvárásodnak. Plusz a jó képességű emberek között is van, aki pl. lusta, nem használja az eszét, műveletlen marad stb., szóval nem fog megfelelni neked.


Ha azt vesszük (hasraütésszerűen mondom), hogy csak minden 3. értelmes nő felel meg neked, és azok közül is csak minden 5. tetszik, akkor ott tartunk, hogy kb. 90-ből 1 lány lehet olyan, aki igazán jó neked. És akkor még mindig ott van az a probléma, hogy neked is tetszened kell őneki. Szóval hamar eljutunk oda, hogy több száz lányból találsz csak olyat, akivel elégedettek lennétek egymással.


Több százezer szóba jöhető csajból viszont ez még mindig sok ezer lehetőséget jelenthet, szóval csak keresni kell szorgalmasan.

2021. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Van akit a gyerekkel üldözöl el, szerintem vannak akik nem akarnak gyereket.
2021. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%

12


Vagy olyat, aki nem alkesz

2021. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak rossz helyen keresgélsz.
2021. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
ezt a kifogást mindig hallom. Miért, hol kéne?
2021. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem,bár a gyerekvállalás ebben a korban még nem szokott felmerülni.


Ennek ellenére az általad leírtaknál sokkal szerényebb képességekkel megáldott lányok is úgy válogatnak, ahogy kedvük tartja.


Mert találni egy igényeidnek megfelelő, neked tetsző lányt az egy dolog. Nálam pl. mindig ott bukott el a dolog, ha valaki tetszett nekem, hogy vagy nálam jobb pasit szeretett volna, vagy amúgy meglett volna a szimpátia, összhang mindkét fél részéről stb. csak már foglalt volt, pont azért, mert ők szimpatikus, aranyos, jóindulatú csajok voltak nem eltúlzott igényekkel, és más már lecsapott rájuk.


Ez van.


21F

2021. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek ellenére az általad leírtaknál sokkal szerényebb képességekkel megáldott lányok is úgy válogatnak, ahogy kedvük tartja."


true.


nálam ott, hogy akár 1 nap alatt meggondolja magát, mert jön más, izgis pasi. Azzal nem jön össze a dolog, de persze akkor már jó lennék...

2021. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!