Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi azért választja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi azért választja manapság a melegek társaságát, mert nem tudtak megfelelni a nők által támasztott rendkívül magas elvárásoknak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy nagy kamu. Nincsenek itt sehol rendkívüli elvárások (egy bizonyos szűk réteget és a golddiggereket leszámítva).

A nők túlnyomó többségének teljesen normális igényei vannak. Az, hogy egy pasi legyen igényes (mármint ápolt pl), legyen intelligens (ami nem egyenlő a diplomák számával), legyen humoros, de legfőképp legyen megbízható és tisztességes, nem gondolom, hogy extrém elvárások lennének.

A nők leginkább társat keresnek, akire számíthatnak, főleg aki mellett biztonságban érzik magukat. E mellett eltörpülnek pl a külsőre vonatkozó igények, de még a vagyon is, főleg egy bizonyos szint felett.

Szóval ez egy nagy baromság, megint csak azt érzem, vannak, akiknek könnyebb másokra tolni a felelősséget, ahelyett, hogy magukba néznének.

2021. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11. Magas, jóképűbb, rendszeresen sportoló, pénzügyi diplomás férfi vagyok vidéki nagyvárosban saját lakással. 4 éve nem volt párkapcsolatom és szex is nagyjából félévente-évente jön össze, de az is csak alkalmilag (pl egy partnerrel egyszer, vagy maximum néhányszor egymás után), ami abszolút nem elégít ki semmilyen tekintetben. Közben természetesen párkapcsolatra vágyom első sorban már évek óta. Igen, kb magamhoz hasonló párt szeretnék, bár pl nem instacicát, társaság közepe particsajt.


Bár az utóbbi 1,5 évben a lezárások miatt csak online ismerkedtem, de a nők a legelképesztőbb dolgok miatt utasítanak el, sokszor az első randi után. Különböző nőktől jöttek ezek:

-azt érezte a randin, hogy "elemzem, megfigyelem" őt és a mondatait és ez kényelmetlen volt számára

-nincs kocsim (nem anyagi okokból) és ez neki fontos, mert nem a belváros környékén lakik, mint én

-azt mondta túl negatív vagyok neki, mert beszéltem egy kicsit családi dolgokról és elmondtam pár valóban nem túl vidám dolgot is (pedig erre mindig figyelek, hogy a randin alapvetően pozitív legyek, de most ezt sem lehet 100%-ban űzni)

-kinézetre pár évvel fiatalabbnak gondolt engem és amikor viszont megtudta a korom, az neki már túl "öreg" volt

-nem olyan vehemenciával csókoltam őt, amilyenhez ő hozzá van szokva

-meg akartam csókolni őt az első randin és ő olyat nem szokott, akkor sem, ha bejön neki a másik


Ez az érzésem van a legtöbb nőnél, hogy egyszerűen muszáj tökéletesnek lenni, nem hibázhatsz semmit randin, különben ejtenek.

2021. aug. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

7: Én kipróbáltam a Tindert melegnek tettetve magam. 30+ match pár óra alatt és rám is írtak. Grindr -t is kipróbáltam. Pár óra alatt írt is egy modell kinézetű kigyúrt Chad.


Melegként nem is értem miért járnak kondiba az emberek. Bárki talál párt szerintem.

2021. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!