Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethetsz úgy valakit,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz úgy valakit,ha megcsalod?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit, nem csalod mert eszedbe se jut a gondolata sem. Ez a normális.

Ha eszedbe jutna, akkor óriási zavar van a kapcsolatban és az agyban.

Az is biztos, hogy a szar környezet amiből merítik öteleként kár volt megismerni mert az ilyen tipusu embereknek nevevezett gyökereket inkább messziről kell kerülni!

máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
0%
Már Jimmy is megmondta: szeress úgy is, ha rossz vagyok! 😍🤣
máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Sokáig nem gondoltam volna,hogy ezt írom de igen. Van egy párom minden rendben van nagyjából, kivéve a szex az fél év alatt se jött össze. Kiábrándító próbálkozások sora... Persze nem nézem soka azt a nőt aki szex kapcsolatban is benne van,de eljutok arra a pontra "neked is jó nekem is jó"
máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

"Van egy párom minden rendben van nagyjából, kivéve a szex az fél év alatt se jött össze."

Te férfi vagy, vagy nő?

Mi az, ami nem jön össze? Nem tudtok szeretkezni? Nincs szexuális kultúrátok, vagy mi? Most komolyan, mi az, ami nem megy?

máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

"Az üzenet:

Én férfi ő nő. Hát konkrétan eleinte "csak"olyan szűk volt hogy nem tudtam betenni, én meg ráadásúl kicsit nagyobb és vastagabb szerszámmal rendelkezem, na igen ez esetben a baby répa milyen jó lenne.:)

Ő elég szigorúan "régimódian" nevelt lány,szerintem gondlokodása is fura lett szex terén.

Annyit segített neki rengeteg csók és simogatás izgatás kell, dolgoztam rajta regeteget több órát ujjal nyelvvel, csiklóját izgattam merev penisszel de...

És jön hogy neki ez kevés.

Kispárna a csípője alá de csak 1 pózt ismer...

Tényleg volt már több partnerem de egyik sem volt ilyen körűlményes. Sőt voltam szűz lánnyal is na ő pl 3adik alkalom után még azokban a napokban is húzott magára.

Visszatérve erre a lányra...most már ott járok, hogy vele nekem sincs kedvem a szexhez."

Kamuzol.

máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Persze.
máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
55# szerintem béna vagy. Nem megfelelő a csajnak. A másik fele meg, hogy ne seggbe akartd rakni, akkor lehet kicsit motiváltabb lesz. 🤭
máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a csajjal lenne probléma, egyszerűen nem illetek össze szexuális téren. Így voltam az exemnél is, nem olyan rossz, volt orgazmusom de nehezen, nem tudtam vele egy síkon lenni.... Nem tudom az okát.


Aztán jött egy férfi az életemben , aki első pillanattól kezdve felvillanyoz , imádok benne mindent ahogy csinálja , és ő is velem.


Egy kapcsolatban fontos a szex, nem kellene megcsalnod és becsapnod hosszú ideig, mert ő találhat magának másik pasit aki jó neki, és te is magadnak.

máj. 16. 15:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!