Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethetsz úgy valakit,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz úgy valakit,ha megcsalod?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
36%

Csak magad szeresd! Ma már ne fektess se bizalmat, se szeretetet másba.


Nős férfi.

2023. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán összeegyeztethető a szeretet és a másik átverése.
2023. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
82%

Nem. A csaló fél csak önmagát szereti.

Csak a maga érdekeit nézi amikor megcsalja a párját. Nincs tekintettel a másik félre.

Ami szeretetnek néz ki az inkább megszokás, kényelem, félelem a változásoktól, anyagi okok, társadalom felé megfelelés stb. Ezért marad benne a kapcsolatában, ezért él hazugságban. De valójában csak önmagát szereti, és minden szempontból csak a saját kényelmét nézi.

Ha kicsit is szeretné a párját/házastársát, akkor megbeszélné a problémákat, és ha nem sikerül közös erővel változtatni pozitív irányban, akkor fair módon szakítana/válna.

2023. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
82%

3as tökéletesen összefoglalta!


Én álltam már mindkét oldalon. Emlékszem, hogy akit megcsaltam, az iránt egészen biztosan nem éreztem már semmit. Érdekes, hogy akkoriban bűntudat sem gyötört emiatt, csak sokkal később jöttem rá, mennyivel másképp is lehetett volna intézni ezt.

2023. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
63%

Nem :D


Engem csaltak már meg és el is mondta, hogy soha nem szeretett. Én is csaltam, akkor azt hittem, hogy nagyon szeretem, csak egy másik srácot is megszerettem, mintha lenne ilyen :D De igazából csak egy összezavarodott tini voltam, aki tudta, hogy kvára ki kéne lépnie a kapcsolatból, csak nem mert, de jött valaki, aki miatt érdemes volt. Most már így 10 év elteltével tudom, hogy nem szerettem, csak megszokás volt, meg "mindig is ez volt a terv", hogy vele öregszem meg.

2023. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
35%
Részemről igen, határozottan.
2023. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
52%
3. Hülyeség. Sokan azért mennek félre, mert már mindent megpróbáltak. Rengetegszer pont a másik fél tehet róla, aki tudomást sem vesz a párjáról, sz*rba nézi, semmi szex, semmi figyelem, csak az hogy az ő kényelmes élete biztosítva legyen.
2023. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
81%
7-es, akkor el kell válni, szakítani kell. A megcsalas nem megoldás semmire.
2023. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
79%

#7:

Erre találták ki a szakítást/válást! Ha közös erővel nem sikerül változtatni, mert a másik nem akar, akkor szakítani kell(ene). Erről írtam!

De ugye könnyebb a homokba dugni a fejedet és a másikat hibáztatni!

Miért maradsz vele ha neked nem felel meg a másik mint társ????

Erről szólt az írásom...

A megszokott környezet, kényelem, ne kelljen a vagyonon osztozkodni, mit szólnak az ismerősök, kapcsolatfüggőség/társfüggőség és hasonlók miatt.

Nem a másikra kell mutogatni, mert a másik félen nem hajthatsz végre erőszakot ha nem akarja, hanem neked kell a saját életedet a kezedbe venni. És ha másként nem megy akkor ki kell lépni a kapcsolatból/házasságból.

Nem az a megoldás hogy megcsalod, hazudozol az egész családnak, ismerősöknek, kollégáknak. Megcsaláskor gyakorlatilag te magad is hazudsz önmagadnak, és az egész környezetednek.

Sokkal tisztességesebb kilépni a kapcsolatból és akkor lehet nyugodtan mással lenni.

A saját szerepedet nézd meg a történetben, mert csak a saját cselekedeteidért a saját gondolataidért, érzéseidért felelsz!

2023. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
42%

Miért kellene szakítanom valakivel akit szeretek és tökéletes társ egy dolgot leszámítva, ami a szex?!


Lehet ezt húzni, halasztani és nincs kétségem afelől, hogy valaki így is megtudja állni, de sajnos előfordul, hogy az ember enged az ösztöneinek és a vágynak úgy, hogy közben szereti a párját.

2023. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!