Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethetsz úgy valakit,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz úgy valakit,ha megcsalod?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
85%

"akit szeretek és tökéletes társ egy dolgot leszámítva, ami a szex"- azt úgy hívják, hogy barát, nem pedig társ, kapcsolat.

"előfordul, hogy az ember enged az ösztöneinek és a vágynak úgy, hogy közben szereti a párját"- akkor hazudik neki, megcsalja, becsapja. Akkor pedig nem szereti.

2023. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
40%
Márpedig én szeretem a férjem annak ellenére, hogy megcsaltam.
2023. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
81%
12 - és tudja a férjed, hogy megcsaltad? Ha nem és nem is egyezett bele, akkor te nem szereted, maximum használod, mint egy tárgyat.
2023. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
31%

Igazából ez nem vita tárgya mivel nem tudod én mit érzek és mit nem.

Szeretem a férjemet és igen, tud a megcsalásról.

2023. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
63%
És hogyan szereted? Mint férfit? Vagy mint egy barátot, testvért, valakit, aki tolja haza a pénzt? Valószínűleg nem férfiként szereted, ha megcsaltad. Erre írtam, hogy az ilyen kapcsolat már csak baráti viszony, amivel nincs gond, ha mindkét félnek jó.
2023. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
35%

Milyen kedves vagy, minden szavadból süt a gúny :)

Szerencsések vagyunk mert nincs hitelünk, sőt még gyermekünk sincs ami összekötne és jól keresek, nem vagyok senkire rászorulva, én mégis vele vagyok, nem véletlenül.


Úgy szeretem mint férjemet, a társamat. És miután megbocsájtott nekem ez az érzés még erősebb lett, méginkább megerősített, hogy jó ember oldalán vagyok.

2023. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
4%

Hát én 22 év házasság után rájöttem, hogy sem bizalmat, sem szeretetet, igazából semmit sem szabad befektetni egy másik emberbe. Használni kell mindenkit mint egy tárgyat. Legyen 1-2-3 olyan ember az életbe akiért a tűzbe mennél, a többi csak színpadi kellék. Ebbe az 1-2-3 emberbe meg lehetetlenség megtalálni a párod. Legyen szex, nekem ennyi már elég lenne, aztán nem is kell egymás mellett aludni sem. Egy fedél alatt élni? Na ott van elcseszve az egész!


Sokkal tisztább ha azt mondja egy nő hogy figyelj, néha dugjunk, néha adjak neki egy kis pénzt. Minek ez az oltári kamu körítés? 1-2 év aztán már nincs szex, ellenben 5X annyit dolgozzak, én vagyok mindenért a sz*r, csak a büntik. Ja, a biztonság, az anyagiak továbbra is biztosítva legyenek, mert hát egy férfi vagyis egy férj kötelessége alapból ez. ..i.

2023. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
66%
16-es amikor mással dugtál, akkor is épp a férjedet szeretted? Érdekes.
2023. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
68%
18. Az ember önmagát szereti. A többi csak érdek!
2023. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
85%
19-en merem remélni, hogy nem.
2023. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!