Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethetsz úgy valakit,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz úgy valakit,ha megcsalod?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadat sem szereted, akkor érthető, hogy mást sem tudsz.
2023. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
60%

41. Szeretet nélkül nőttem fel, mindig azt hallottam hogy semmit sem érsz, semmire sem viszed, senkinek sem kellesz.


Ronda vagyok, csak teher ezen a bolygón.

2023. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
42 Láthatóan és érezhetően mentális problémád van, ami - most h leírtad - nyilvánvalóan a rossz gyerekkorodból fakad. Őszintén sajnálom, h így nőttél fel, de hidd el lehet rajta változtatni! Már ha te is hajlasz rá. Én a helyedben felkeresnék egy jó pszichológust, mert ez nem egészséges hozzáállás az élethez.
2023. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
0%
43. Semmi értelme ezt firtatni, mert csak egyre jobban meggyűlölném magam. Elég ami most van, valahogy kibírom majd a végéig! Egy a fő probléma amin nem lehet segíteni: nem lehet utólag megadni azt ami sosem volt. Egyébként kettős személyiség vagyok, mert a foglalkozásom kerek egészében az emberek való segítség. Amikor végzek meg utálok mindenkit, leginkább magam. Sosem fogom megkapni azt, ami nagyjából mindenkinek megadatik. Volt kapcsolatom, de rájöttem hogy én beleadtam mindent, engem meg átvertek, mert a nőnek volt mellettem más. Sosem ölelt, sosem mondta hogy szeret, én hulye meg tepertem. A futó kapcsolataim is hasonlók voltak.
2023. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
44- jajj, ezt nagyon szomorú hallani! PEdig de, ezen lehetne segíteni pszichoterápiával!
2023. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, mert ha szeretsz valakit, akkor nem csapod be, nem lépsz félre..


Ha probléma merül fel egy kapcsolatban, házasságban, kommunikálni kell, ha pedig sokadjára sem javul, változik a helyzet, akkor érdemes elgondolkodni a szakításon/váláson..

2023. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Általában a ffiak több szexet akarnak, mint a nők, a társuk. Nagyon tessék átgondolni, hogy ez válóok-e? Mert az n+1-ik feleség után már nem lehet visszasírni az elsőt!
2023. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:
25%

Igen, lehet. Ha mindegyikkel jó lenni.:)

F

2023. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Csak önmagát szereti.
2023. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
szerintem nem
máj. 15. 01:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!