Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethetsz úgy valakit,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz úgy valakit,ha megcsalod?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
28%
Ma már tényleg nem lehet megbízni senkiben. Tényleg mindenkit csak használni kell ideig óráig aztán ha meguntad, továbbállni.
2023. szept. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
85%
31-gratulalok neked is a szépen fejlett narcisztikus zavarodhoz.
2023. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
80%
31. Fordulj orvoshoz. :)
2023. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
0%
Pedig 31-es csak leírta mi megy a világban! 2-3-4 év, unalmas lesz a szex, kiismerte egymást a két ember, uncsi minden, jöhet a következő. Majd megint 0-24-ben szex, amikor már csak heti 1-2 van, jöhet a következő. Vagy kinek mi a fontos, képzelje hozzá.
2023. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudok megbízni abban többé aki átvert.
2023. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
46%

35. Én meg már senkiben nem is akarok. Bennem sem kell. A világ egy nulla, az emberek kizárólag az érdekeik mentén gondolkodnak. Az elvárásaikat is ezek szerint állítják össze. Megbízni? Kiben? Miért? Addig vagy érdekes vagy fontos, amíg hozod az érdekeik kiszolgálását.


Ha az én érdekem a szex, akkor olyan kell aki szexel velem, ha nem akkor számomra értéktelen. Számít hogy ő milyen ember? Ki ő valójában? Ugye nem! Dobva lesz a tag, jöhet olyan aki szexel velem. Vagy éppen a kényelmemet biztosítja, vagy az egzisztenciát, a szórakozásomat stb.

Ennyi az ember célja a Földön. Vagyok én, és akkor vagyok sikeres ha az érdekeimet maximálisan kiszolgáló embereket használok ki az önön céljaim érdekében. Egyébként mi is lenne a másik alternatíva? A szenvedés hogy én szolgáljak ki másokat?

2023. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
jaj 🙈
2023. szept. 6. 12:29
 38/58 anonim ***** válasza:
46%
Én csak magamat szeretem, tehát nem keresek a másik emberben semmit. Kihasználom az érdekeimnek megfelelően. Velem is ugyanezt teszik, részemről nincs harag.
2023. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

38.



Mert naiv vagy, de valahol önző is.

2023. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
47%
39. Nem ez 40 év tapasztalata! Elgondolkodtam rajta, gyakorlatilag magamat sem szeretem, sőt kifejezetten gyűlölöm. Így pont jó hogy másokat sem szeretek. Mégis mit lehet szeretni bárkiben?
2023. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!