Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethetsz úgy valakit,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetsz úgy valakit,ha megcsalod?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:58
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
0%

Ha még fiatal vagy reménykedsz, 20 év múlva már igazat adsz. Régen én is bíztam hogy ez máshogy van.

Egyébként te is csak érdekek mentén élsz, figyeld meg magad

2023. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
83%
De az adok-kapok nem mindegy. Ha a másik igényei is kielegulnek, akkor nincs gond. A baj az egyensulytalansaggal van. A te elmeleted szerint a másik nem számít, csak te. Ezzel nem tudok egyetérteni.
2023. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
81%

De te is csak azért adsz, mert akkor te is kapsz. Ugyanolyan számító, mintha csak te akarnál valamit. Nyalás. A férfiak önmaguk miatt erőltetik, hogy legyen szex, ők meg közben recskáznak. A szex ugyanolyan, sőt szerintem a legönzőbb dolog.


Tudod mi lenne az önzetlenség? Ha tavasszal felásod a kerted, elülteded a paradicsomot. Felneveled, majd a szomszédnak adsz belőle egy kg-ot. A szomszédod egy 60 éves, egyáltalán nem vonzó férfi vagy nő.


Na ilyet nem sokan csinálnak, de a szex lehetősége miatt az emberek körbe ugrálják a másik felet, mert háááátha...

Jó lesz a szex, mert úgy kinyallak, úgy megduglak hogy az csak na! Ez tényleg micsoda önzetlenség! :D

2023. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
83%
Nem ugyanaz azért adni, hogy én is kapjak. Erről szólnak az emberi kapcsolatok. Kiegyensúlyozott adok-kapok. Nem kell teljesen önzetlennek lenni, maximum az anya-gyerek kapcsolatban.
2023. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
42%
24. Pont ezért szól minden önmagunkról. Amit adsz, az is csak a te örömödet meg a biztonságodat szolgálja. Az hogy valaki figyelembe vegyen engem, olyan még nem volt. Szóval részemről ez a kölcsönös akármi nem működött sosem, pedig próbáltam. A kihasználásig eljutnak az emberek, de ha nem vagy szuper szexi akin élvezkedhetnek, akkor benne vagy egy egyoldalú büdös nagy semmiben.
2023. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
79%
25-az, hogy neked ilyenben még nem volt részed és mindig meg kellett alkudni, nem azt jelenti, hogy nem is létezik. Csak a te életed szar, ez van.
2023. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
20%
Az én életem a világ! Amit te mondasz az nekem hol a valóság? Felfoghatom úgy is, hogy az emberek csak színpadi kellékek, az egész élet meg csak egy szimuláció! Meg tudod cáfolni?
2023. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
0%
pff, ja, ha mentális gondjaid vannak, azon nem tudok segíteni.
2023. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

Alljon elem a ferjem, mondja azt, hogy figyelj Juci, szar ez igy, valtoztassunk. Ha sikerul, jo, ha nem, akkor vagy nyitott hazassag a kovetkezo lepes, vagy valas.

De a nyitott hazassag nem azt jelenti, hogy csak az egyik fel elott nyitott. Akkor nekem is lehetnek kalandjaim. Igy pedig mar nem szamit megcsalasnak. Viszont amikor belevigyorgok a masik kepebe ugy, hogy elotte fel nappal massal kefeltem egy jot, es a hazastarsam errol mit se tud, na az aljas es gerinctelen.

2023. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
5%

16.


Nem szereted a férjedet, csak magadat is ámítod.


17. Mert szarul választottál, az a te hibád. De hogy így viselkedni..

2023. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!