Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás "tulajdonság",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás "tulajdonság", vagy az adott kapcsolattól függ?

Figyelt kérdés
Tehát vagy olyan típusú az ember, hogy szeret csalni és tök mindegy kivel van, megcsalja, vagy egy kapcsolatában rosszul érzi magát, megcsalja, utána lesz olyan, akivel minden jó neki és őt soha nem csalja meg.
2023. jún. 9. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább jellemtől függ, de az is valószínű befolyásolja, hogy milyen mintákat látott az illető a környezetében.
2023. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Inkább jellem.
2023. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem mindkettő létező jelenség. Ismerek olyat aki rendszeresen csalta a párját, fűvel-fával szinte szó szerint.

Meg olyat is akinek volt egy rossznak mondott kapcsolata és összejött titokban valaki mással. Később ő lett a párja. Azóta külső szemmel jól megvannak, nagy a boldogság.

2023. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Jellem szerintem is. Van persze olyan kapcsolat, ami a legrosszabbat hozza ki az emberből, de aki nem olyan típus, az ha félre is megy valami "csoda" folytán, az egyrészt nem egy előre eltervezett valami, mint azoknál, akikre ez jellemző, másrészt valószínűleg azzal a lendülettel kilép.
2023. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is létezik mindkettő.
2023. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Függhet jellemtől és körülménytől, de valójában a megcsalás egy TUDATOS DÖNTÉS. És mint a legtöbb döntést, befolyásolja a jellem és a kapcsolat, de még az adott szituáció és elmeállapot is. De akkor is egy saját és tudatos döntés, azaz semmi esetre sem tolható át a felelősség múltbéli tapasztalásra, jellemhibára, traumára, sértődésre, más emberekre vagy a párkapcsolatra.

Természetesen a szexuális erőszakra ez nem vonatkozik, de szerintem csak nagoyn kevesen tekintik azt is megcsalásnak. De azért a kedvükért kiemeltem, biztos, ami biztos:D

2023. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is lehet mindkettő, de én sosem kockáztatnék, nem jönnék össze olyannal, aki csalta az előző párját.
2023. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Én plyamba nem hiszek, hogy mást nem csalna meg.
2023. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is a jellem, főleg úgy, hogy gyerekként mit látott.
2023. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Minden nőben belè van kódolva a hűtlenség nem véletlen hogy istent is először egy nő árulta el.A nők 99.9% meglehet szèditeni úgy hogy fèlre dugjon főleg aki hajlamos is rá nagyon győzködni sem kell. Az baj nincs vissza tartó erelye a fèlre dugásnak büntetlenül meglehet csinálni sőt mèg dicsőség is, hányingerem van már komolyan
2023. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!