Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás "tulajdonság",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás "tulajdonság", vagy az adott kapcsolattól függ?

Figyelt kérdés
Tehát vagy olyan típusú az ember, hogy szeret csalni és tök mindegy kivel van, megcsalja, vagy egy kapcsolatában rosszul érzi magát, megcsalja, utána lesz olyan, akivel minden jó neki és őt soha nem csalja meg.
2023. jún. 9. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

10


Szerencse, hogy a férfiakba nincs belekódolva semmi, és olyan ritka közöttük a megcsalás, mint a fehér holló. Az is hatalmas szerencse, hogy a jóatyaúristen ránk hagyta azt a kis piszok könyvét, így mindent tudhatunk belőle. :)

2023. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%

11es

Jaj csak nem betaláltam, nők nagyobb arányban lèpnek fèlre ez tèny mert egy ösztön lènyek azèrt

2023. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy a nők félremenősebbek tényleg.
2023. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Én soha életemben nem léptem félre.

És nem, nem lépnek nagyobb arányban félre nők, hasonló az arány ebben a 2 nem között.

2023. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Adott kapcsolattól helyzetètől függ.

N

2023. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő, amit leírsz, jellem. Ha nem vagyok csalós, nem csalok, szar kapcsolatban sem. Ha szar kapcsolatban csalok, akkor az a jellemem, hogy csalok.
2023. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
Jellem kerdese es persze a döntésé. Mert lehet valaki megcsalos jellem, de ha ugy dont en tobbe nem teszem meg es kitart a dontes mellett akkor ez ugy is lesz. Ezt magambol kiindulva is mondom, es eddigi párjaim alapjan is. Van hogy valaki nagyon tudatlan es azt fogja neked allitani o huseges mert 4 kapcsoaltaban az volt, de most utolso kettoben nem az egyaltalan (exem) xd szoval azaz ember full hutlen jellem o dontott igy es tette ugy a dolgait ahogy. En pl eldontottem kapcsolat elejen hog barmi lesz kitartok es bizony megtettem, nem leptem felre pedig aztan mocsok rossz volt a kapcsolatunk. De tinikent meg ugy voltam jaj nem erdekel es csak ugy szorakozasbol megteszem. Ott sem a ferfi hibaja volt hogy ezt tettem. Ezt kellene megertenie az embereknek hogy nem azert megy barki is felre mert te rossz vagy, keves vagy..
2023. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a párom velem csalta az előző párját. Egy idő után ez zavart és sokat veszekedtünk emiatt. Az elejen elhittem, hogy csak velem csalja a párját, de aztán kiderültek dolgok. Szex mással nem volt csak "kisebb" dolgok. Ekkor kiakadtam, de ő rendre hajtotta, hogy ez csak egy kilengése volt. Engem nem csalna. Na azóta sem tudom ezt teljesen elhinni. Aki csalt az később, mást is fog.
2023. jún. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
18, merget vehetsz ra, hogy csal teged is
2023. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az én véleményem az, hogy attól még, hogy egyszer csalt, nem biztos, hogy a következőt is megfogja. Az emberek változnak, én tiniként teljesen másképp kezeltem egy konfliktust pl meg az egész kapcsolatot, mint most. Persze lehet, hogy akkor már mindenkit meg fog csalni, de szerintem nem 100%. Az viszont biztos, hogyha megcsalja valaki a párját és ő megbocsátja, azzal konkrétan engedélyt ad a többire is. Ha már eljutott valaki a megcsalásig, akkor elengedte fejben a kapcsolatot, csak kényelmes a fixnél maradni. Látja, hogy milyen jól megúszta egy bocsánat kéréssel. Aztán ugye ott van a liánozó típus, aki nem bír egyedül maradni, csak akkor száll ki a kapcsolatból, ha megvan a következő. Na ő biztos így lép majd ki abból is. Illetve van az, aki nem hűtlen, de őt megcsalták, majd a következő kapcsolatában már nem bízik, úgyis vége lesz, akkor már én is csalok... Vagy van aki az exét szereti és visszajár hozzá de az ex nem akar vele összejönni újra ezért tart fenn párkapcsolatot is a dugások mellett.


Ha valaki őszintén változtatni akar ezen akkor pszichológus segítségével tud.

2023. jún. 11. 13:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!