Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy 17 évessel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyén gyakornok a lány, nyári gyakorlat.. 37 évesen képes volt egy 17 évessel megcsalni. Nekem ez nagyon gáz, még jobban fáj mintha egy idősebbel tette volna. Én fogtam magam és elköltöztem a hétvégén tőle, de azóta is keres hogy bocsássam meg neki, ő vallotta amúgy be magától, nem lebukott.. Egyszerűen nem akarok egy 10 éves házasságot felrúgni emiatt de ezt hogy lehet elfelejteni. Ti mit tennétek?
2021. aug. 2. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 Sunshinedoll ***** válasza:
26%
A férjed egy pedofil, szóval szerintem eléggé felejtős.
2021. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
A pedofil a serdülés előtti lányokra bukik, tehát akinek még nincs kifejlődve a melle, nem szőrösödik stb. ez egy 17 évesről nem mondható el,ezt a vonalat hagyjuk, nem ez a bajom.
2021. aug. 3. 20:59
 53/61 anonim ***** válasza:
23%
Ismered személyesen is a tini ribit amúgy?
2021. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
67%
53-as Egy 17 évest fél kézzel megvezet egy 37 éves férfi. Felesleges ribizni, a felnőttnek, nem beszélve, hogy házas kellene észnél lennie.
2021. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
72%
#54. A 17 évesnek is lehetett volna esze. Udvarláshoz 2 ember Kell+ valahol előrébb említettem, hogy a mai csirkék olyan stílusban nyomatják, h a 50-60 éves sem gond. Tisztelet annak a pár kivételnek
2021. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
74%
55-ös Na és! Nehogy már azt mond, hogy megerőszakolta szegény ártatlan embert. Simán le lehet pattintani, hogy nyuszika rossz helyen keresgélsz. Nem hiszem, hogy szegény pasi elbotlott, lecsúszott a slicce, és még állt is eközben a farka, ami véletlenül belecsusszant a lány szájába, aki éppen valami földre esett dolgot szedett össze. Ez valóban a csúnya összjátéka lenne a véletleneknek.
2021. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
72%

Egy szóval nem mondtam azt, h "megerőszakolta". Azt mondom még mindig, hogy udvarláshoz 2 ember kell. A megerőszakolás nem így néz ki. Jesszusom... Vagy félreolvastál vlmit, vagy síkhülye aki osztja az észt a wikipédiáról.

A lényeg:

Mindketten balf*szok voltak. Az egyik csinálta a másik hagyta és viszonyozta. (na ezért Kell 2 ember udvarláshoz) kapís?

2021. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
27%

A baj az, hogyha 1× megtette, akkor megteszi máskor is. Olyan ez, mint aki jelzi ezzel a cselekedetével, hogy valami hiányzik az életéből, az életetekből. Az elköltözés jelenleg jó, de nem megoldás hosszútávon.

Ha nincs más, akkor lehet kérni pl. mediációt ilyen esetekben.

2021. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
56%
Mázlista.
2021. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
14%

Huh de sok bolond nő van itt.

Igen is jár a férfiaknak egy kis változatosság.

2021. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!