Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy 17 évessel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyén gyakornok a lány, nyári gyakorlat.. 37 évesen képes volt egy 17 évessel megcsalni. Nekem ez nagyon gáz, még jobban fáj mintha egy idősebbel tette volna. Én fogtam magam és elköltöztem a hétvégén tőle, de azóta is keres hogy bocsássam meg neki, ő vallotta amúgy be magától, nem lebukott.. Egyszerűen nem akarok egy 10 éves házasságot felrúgni emiatt de ezt hogy lehet elfelejteni. Ti mit tennétek?
2021. aug. 2. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
32%
Simán lefeküdnék a gyakornok csajjal én is, csak nem mondanám meg.
2021. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
4%
Mit kapott tőle amit tőled nem?
2021. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
45%
Ezeket a válaszokat nők írják, hogy "A férj biztos nem volt boldog, ezért csalt meg."? 😂 A férfiak máshogy működnek, mint a nők. Akkor is megcsalhatnak, ha minden rendben, mert kívánják a szexuális változatosságot. De jól van, halucináljátok csak be, hogy a férfiak és a nők teljesen egyformák és egyformán működnek, mondjuk ez az élet és a másik megértését kevésbé segíti elő, de annyi baj legyen.
2021. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te már megbocsátottál neki kedves kérdező a hozzászólásaid alapján. Nem akarod, hogy ez az "értékes ember" másé legyen. Abba bele sem gondoltál, hogy esetleg te is lehetnél valaki másé?
2021. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
86%
24-es A férfiak nem ösztönlények, nekik is van szabad akaratuk!
2021. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
23%
Vele maradnek, de mosolyszunet lenne.
2021. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
92%
Hú Kérdező, nálad pár évvel fiatalabb nő vagyok. Rettenetesen utálom magam. Kb a hét minden napján gyötrődöm valamin, de még én sem utálom es becsülöm ke magam annyira, hogyha ez velem történne, együtt maradnék egy ilyen "klassz" férfival. Nem tudnék. Nem venné be a gyomrom. Kérdés, a tiéd igen?
2021. aug. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
35%

Mondd el a lány szüleinek. Ha a még kiskorú lányomat az ujja köré csavarná egy nála 20 évvel idősebb férfi - ráadásul pont egy munkahelyen, ahol vigyázniuk kellett volna rá, hiszen még tini - akkor lehet, hogy akkorát kapna tőlem, hogy nem lenne élvezet többé ránézni.


Amúgy jó látni, hogy akkora férgek az itteni férfiak, mint mindig. Tisztázás végett:

Boldog férj is félredug, nem csak az oh de kiégett, rosszul tartott. Ha nem vagy boldog, válj el. Nem a tini a felelős azért, hogy egy majdnem középkorú férfi a gatyájában tudja tartani a farkát.

A saját tettedért mindig te vagy a felelős, nem pedig a nejed, random nők/lányok, vagy éppen anyád.

2021. aug. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
24%
29-es Nem kell belekeverni szülőket, végtelen ostobaságra vallana. Ha megütöd, abból csak azt tanulja, hogy te erőszakos vagy. Elég baja van annak a lánynak, ha 20 évvel idősebb pasival kezd. És valószínű, hogy nem kezdett, hanem lebeszélték róla a bugyit!
2021. aug. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
18%

Az a szitu, hogy baszott jo pasi a ferjed. Egy igazi Chad-et fogtal ki. Vegulis ennek orulni kell, nem?



37F incel

2021. aug. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!