Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy 17 évessel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyén gyakornok a lány, nyári gyakorlat.. 37 évesen képes volt egy 17 évessel megcsalni. Nekem ez nagyon gáz, még jobban fáj mintha egy idősebbel tette volna. Én fogtam magam és elköltöztem a hétvégén tőle, de azóta is keres hogy bocsássam meg neki, ő vallotta amúgy be magától, nem lebukott.. Egyszerűen nem akarok egy 10 éves házasságot felrúgni emiatt de ezt hogy lehet elfelejteni. Ti mit tennétek?
2021. aug. 2. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
23%

pontosan, biznyára nem volt semmi tök oké, csak nem vetted észre, és ahogy látom, még most sem érted, miért.

talán párterápiára, de inkább lapát


amúgy ha megkaphatott egy friss húst, minek egy öregebbel kellett volna megcsalnia?

annyi előnyöd van, h. egy kiskorúval nehezebb neki párkapcsolatot felépítenie, de külön undorító benne, h. így kihasznált egy kiskorút.

2021. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

Hát ööö ja..

Amúgy a lány kezdeményezte kezdettől fogva azt állítja, de persze ő meg belement. Szóval 50-50.


De én meg nem tudom elviselni hogy szétmenjünk és másé legyen valaha....

2021. aug. 2. 23:22
 13/61 anonim ***** válasza:
86%
Dobnám a gyökeret.
2021. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
89%

nehogy eltűrd, h. egy 17 éves kamaszra fogja az egészet, hárít, így még undorítóbb.

visszaélt a helyzettel és kihasználta

dobd már ki

2021. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
93%
ő fog szrul járni ha ott hagy.. egy 17 évesnek annyira ingadozó a hangulata meg az érzései , hogy minden héten valaki más tetszik meg nekik..
2021. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
90%

"Amúgy a lány kezdeményezte kezdettől fogva azt állítja, de persze ő meg belement. "

Neked ezt mondta, a csajnak meg ecsetelgette, hogy miért szar a házassága :D

Elhanyagolod, kevés otthon a szex stb.

2021. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Állítólag csak 1 alkalom volt, nem akar tőle semmit.
2021. aug. 2. 23:31
 18/61 anonim ***** válasza:
63%
Kajak nem is értem a 16-os miért gondolta, hogy a férjed össze akarna jönni a lánnyal.
2021. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
87%
18-as Nehogy már elhidd, hogy letépték róla a gatyát. Vastagon benne volt, udvarolt, kezdeményezett, az már más kérdés, hogy megijedt, de ez nem von le a súlyából.
2021. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
39%

A Kérdező #18-as hozzászólásából azt érzem, de lehet rosszul, hogy ő azért megbocsátana neki, mert szereti.

Talán, itt be is kellene fejezni a kommenteket és a Kérdező elmélkedne picit magában, hogy szereti-e ő annyira, hogy megbocsát vagy sem.

Eltudná a megcsalást viselni vagy sem.

És ezekután a párjával megtudná-e beszélni a történteket, hogy mit, miért és hogyan vagy nincs rá esély.

Mi csak itt kommentelgetünk, de igazából a Kérdező lelkiválágba és érzéseibe nem látunk bele.

2021. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!