Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy 17 évessel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyén gyakornok a lány, nyári gyakorlat.. 37 évesen képes volt egy 17 évessel megcsalni. Nekem ez nagyon gáz, még jobban fáj mintha egy idősebbel tette volna. Én fogtam magam és elköltöztem a hétvégén tőle, de azóta is keres hogy bocsássam meg neki, ő vallotta amúgy be magától, nem lebukott.. Egyszerűen nem akarok egy 10 éves házasságot felrúgni emiatt de ezt hogy lehet elfelejteni. Ti mit tennétek?
2021. aug. 2. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
74%

#31

37 évesen aztán sokra vitted a gondolkodásoddal. Te büszke incel. Nem baj, az ilyeneknek, mint te, jobb is, hogy nem jut senki.

2021. aug. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
16%
De irigylem az ilyen mázlista férfiakat:(
2021. aug. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
9%
Én a csajra rászállnék és kicsinálnám, ahol lehet.
2021. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
57%
Maradj vele, de járjál el te is dugni időnként más pasikkal.
2021. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
39%
Persze mindenhez 2 ember kell de 16-17 évesen sorra szedtem fel én is a 35-40es korosztályt sok házas is volt közte, nem kellett lebeszélni rólam a bugyit, én szedtem fel őket. Aztán 20 évesen kb meg is untam ezt :)
2021. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
28%

Én kivágnám de te maradsz vele.

Szóval nyeld le a békát, meg majd a többi csajt is nézd el. Sok boldogságot.

2021. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy aprócska kérdés: miben lenne más a helyzeted, ha mondjuk egy 34 évessel csalt volna meg? Attól jobb lenne a kapcsolatotok?
2021. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
92%

ha nem akarod otthagyni, akkor miert kerdezed hogy masok mit tennenek


Amugy meg ha a fiatallanyokra bukik, akkor eselyes, hogy ujra meg ujra meg fog csalni, mert te mar nem vagy neki eleg fiatal

2021. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
88%

"Csak egy aprócska kérdés: miben lenne más a helyzeted, ha mondjuk egy 34 évessel csalt volna meg? Attól jobb lenne a kapcsolatotok?"

abban lenne más, hogy ez esetben olyasmi hiányzik a kapcsolatból, amit egy 34 éves meg tud neki adni. magyarán esélyesnek érezné magát a kérdező, hogy akár ő is megadja. na de ha a férjnek egy sokkal fiatalabb nő frissessége hiányzik, azzal nem tud mit csinálni, az időt nem lehet visszaforgatni.

2021. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
72%
Állítólag az "észosztás" rossz karma :)
2021. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!