Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem megcsalt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt egy 17 évessel. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A munkahelyén gyakornok a lány, nyári gyakorlat.. 37 évesen képes volt egy 17 évessel megcsalni. Nekem ez nagyon gáz, még jobban fáj mintha egy idősebbel tette volna. Én fogtam magam és elköltöztem a hétvégén tőle, de azóta is keres hogy bocsássam meg neki, ő vallotta amúgy be magától, nem lebukott.. Egyszerűen nem akarok egy 10 éves házasságot felrúgni emiatt de ezt hogy lehet elfelejteni. Ti mit tennétek?
2021. aug. 2. 22:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
Ez már soha nem lesz olyan mint volt.
2021. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
90%
Dobnám, a csaj korától függetlenül. Helyrehozhatatlanul lerombolná a bizalmamat az árulásával - akkor is, ha bevallotta.
2021. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
90%
Nem te rúgtad fel a házasságot, kérdező, hanem a férjed a megcsalással. Szóval szerintem te ezek után nyugodtan moshatod kezeidet, és beadhatod a válókeresetet. Ez ennyi volt.
2021. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem akarod felrúgni akkor elfogadod.

Én kiraknám az tuti.

2021. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy a kora, nem ő volt felelőtlen, hanem a férjed. A férjed nem tisztelt 10 év házasságot múltat, jelent, jövőt!
2021. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
23%
Vajon miért tette? Mi hiányzik tőled?
2021. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
31%

Tudom sokan már azonnal kiraknád a szűrét, de én azt javaslom, aludj rá párat. Gondold át, hogy a házasság ennek ellenére menthető-e még.

Nem lesz olyan rózsaszín minden, mint előtte, de talán még egy házasság ettől megmenthető.

Nem is a 10 év házasságról van itt szó. Inkább arról van szó, hogy szereted-e még? Szeretnéd-e, hogy együtt maradjatok? Ezeket kell tisztázni magadban és utána közösen megbeszélni a jövőt.

Én azt gondolom, többet az életbe nem fog ilyen megtörténni vele.

Szóval, nem biztos a menekülés a helyes út! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyes, amit tett és neked nincs beleszólásod.

Eltitkolhatta volna, amit talán soha nem tudnál meg és most nem lenne semmi gond. Elmondta, mert így érezte tisztességesnek annak ellenére, hogy veled nem volt ez tisztességes.


Én azt mondom, gondol át, hogy szereted-e még? Tudnál-e vele még együtt lenni, mint feleség, mint család?

2021. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Én sem akarok megbocsátani, de sajnos olyan szinten kötődök hozzá , hogy szerintem beteges..És félek hogy visszamegyek. Amúgy eddig minden nagyon oké volt tök boldogok voltunk.
2021. aug. 2. 23:14
 9/61 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges itt ezt kérdezni, ha nem akarod felrúgni a 10 évet, mi hiába javasolnánk, hogy hagyd el. Csak te tudod azt, hogy mennyire tudsz megbízni benne ezek után.
2021. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
78%
Tök boldog max. Te voltál. Ő nem,mert akkor nem dug félre
2021. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!