Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kezd velem ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd velem ha kicsit sem hasonlítok a feleségére?

Figyelt kérdés

Ezt a "viszonyt" nem veszem komolyan, ő sem.

Pár alkalom lesz és viszlát (ezt én mondtam neki), és azelőtt offolom mielőtt bármit is elkezdenék érezni iránta.


Nem fogja elhagyni soha a feleségét, és nem is szeretném hogy ezt tegye. Jó ez így ahogy van.


Pár napja láttam a feleségéről egy képet, és megfogalmazódott bennem egy kérdés.

Miért nem a feleségéhez hasonló alkatú nőt keres szexre?

Rajta van mit fogni, de nem elhízott csak olyan enyhén husis, én meg totál az ellentéte vagyok.

Nem kéne dicsérgetnie, mert anélkül is vonzódom a pasihoz, mégis megkapom a bókokat, aminek a felét sem hiszem el, mert nem vagyok magammal megelégedve. Mondhatni utálom magam...


Hogy van gusztusa hozzám, ha nem vagyok olyan, mint aki otthon várja?


2021. aug. 1. 08:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%
Jajj nem neked való ez.Szállj ki!
2021. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

""Az ő döntése ha megcsalja.

A nő nem az én feleségem, nem én tartozok neki elszámolnivalóval.""


Ezzel egyetértek, viszont:

A megcsaló már ráhárítja majd a feleségre a felelősséget (Mert hát ugye majd ő is számon kéri, és ki lenne a "hibás"?)

A végén a feleség lesz a hibás :D

Az aki nem tett semmit :D

De ez már igazából az ő dolguk.

2021. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!