Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kezd velem ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd velem ha kicsit sem hasonlítok a feleségére?

Figyelt kérdés

Ezt a "viszonyt" nem veszem komolyan, ő sem.

Pár alkalom lesz és viszlát (ezt én mondtam neki), és azelőtt offolom mielőtt bármit is elkezdenék érezni iránta.


Nem fogja elhagyni soha a feleségét, és nem is szeretném hogy ezt tegye. Jó ez így ahogy van.


Pár napja láttam a feleségéről egy képet, és megfogalmazódott bennem egy kérdés.

Miért nem a feleségéhez hasonló alkatú nőt keres szexre?

Rajta van mit fogni, de nem elhízott csak olyan enyhén husis, én meg totál az ellentéte vagyok.

Nem kéne dicsérgetnie, mert anélkül is vonzódom a pasihoz, mégis megkapom a bókokat, aminek a felét sem hiszem el, mert nem vagyok magammal megelégedve. Mondhatni utálom magam...


Hogy van gusztusa hozzám, ha nem vagyok olyan, mint aki otthon várja?


2021. aug. 1. 08:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy minden férfi olyan szeretőt talál, mint a felesége.

Egyébként én is utálnám magam, ha egy házas férfivel kezdenék ki ;) Teljesen megértem, hogy így érzel.

2021. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az önmagam iránti utálat sokkal korábban kezdődött mint amikor kikezdtem vele.

Iskolás koromban megjegyzéseket kaptam, kb lánynak sem tekitettek.

Épp ezért örülök ha minimális bókot kapok, még akkor is ha tudom hogy illúzió az egész.

2021. aug. 1. 09:03
 3/22 anonim válasza:
91%

Szánalmas, amit csináltok. Mindketten. Szegény feleség. Amúgy meg ezt a pasitól kérdezd meg, ne itt, te idióta. Ennyi eszed legyen már. Ha dugni tudtok, akkor beszélgessetek is. Szégyellheted magad, hogy simán belemész ebbe, a másik nő meg mit sem sejtve szereti a férjét, aki veled csalja. Szánalom. Ásd el magad, te krva.


20/L

2021. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Az ő döntése ha megcsalja.

A nő nem az én feleségem, nem én tartozok neki elszámolnivalóval.


Beszélgettem már vele én, mint krva és megkérdeztem tőle, de sosem indokolta meg.

2021. aug. 1. 09:07
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Mert nem pont olyat keres, akit otthon már megunt.

A helyedben inkább több önbecsülést szereznék lábszétrakás helyett. Nem alacsonyodnék le egy jellemtelen faszhoz.

2021. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

"Az ő döntése ha megcsalja.

A nő nem az én feleségem, nem én tartozok neki elszámolnivalóval."


Tipikus felelősséghárító, gumigerincű szöveg. Te ugyanúgy része vagy ennek a megcsalásnak, ugyanúgy mondhatnád hogy házas emberrel nem kezdesz. Ez kb olyan mintha valaki a megállóban hagyná a tárcáját te meg elvenned ara hivatkozva hogy az ő felelőssége, miert hagyta ott.

2021. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
#4 az ő döntése meg a tiéd is. Remélem ha egyszer lesz egy férjed (már ha lesz), megtapasztalod többszörösen milyen érzés, ha megcsalnak.
2021. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Több mint valószínű, hogy nem lesz.

A megcsalás döntés kérdése.

Dönthetek úgy, hogy megcsalom a férjem és úgy is hogy nem.

Mindenkinek szabad akarata van és saját felelőssége.

2021. aug. 1. 09:19
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Íme egy újabb lábtörlő nőnemű.
2021. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Annyira szánalmas ez a szöveg, hogy "az ő döntése". Miért te nem úgy döntöttél, hogy szét teszed a lábad egy nős férfinek? Vagy ezt csak ő eldöntötte, és neked nem volt más választásod? Egyáltalán nem csak az ő döntése, te is nőként vissza utasithattad volna, hogy "bocs, de nem fekszek le nős férfiakkal". Talán akkor nem utálnád ennyire magad, mert lenne önbecsülésed és mások felé némi empátia, ha belegondolnál mondjuk a feleség helyébe. Sose értettem miért jó ilyenbe belemenni, főleg hogyha tudod, hogy úgyse fogja elhagyni a feleségét. Miért nem keresel magadnak egy szingli pasit? Miért máséval kell dgni? Annyi egyedülálló férfi van a világon, akit szerethetnél is és viszont is szeretnének, nem csak használnának. De ha te se tartod magad többre, akkor más se nagyon fog.
2021. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!