Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha saját magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha saját magamat a párom exéhez hasonlítom?

Figyelt kérdés

A páromnak Anna volt élete első komoly kapcsolata. 1,5 évig voltak együtt és rengeteget utaztak együtt, viszont sokat civakodtak. Anna szakított, de 6 hónap után újra megprobálták rendbehozni, akkor Anna végleg véget vetett a kapcsolatnak.


3 hónappal később ismert meg engem. Többször volt köztünk téma az exével való kapcsolata. Én borzasztóan féltékeny vagyok rá és van egyfajta kisebbség érzetem. A párom állítja, hogy végletesen más vagyok mint az exe és alaptalan a hasonlítgatás. De én nem tudok megbékelni.


Bizonyítási vágyam van és legalább annyira jó szeretnék lenni mint ő volt



2020. máj. 21. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajaj.. hát ez valóban egy érzékeny téma. Hasonlóan érzek én is sokszor a párom exével kapcsolatban. Azt gondolom engem nem szeret úgy, ahogy őt szerette és egyéb marhaságok. Ha nagyon elhatalmasodik az érzés rajtam, felteszem magamnak a kérdést : Összejöttem e volna vele, ha nem vagyok túl az exemen? A válasz nem. Mivel egy felnőtt, érett férfiről van szó, úgy gondolom nála is ez a válasz. Tehát tényleg alaptalan a hasonlítgatás. Másfelől azért ex a másik lány ,mert nem ő volt az igazi. :)
2020. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annak kellene örülnöd, hogy most veled van/vele vagy, így saját magadat kellene adnod, nem ilyen játékba belemenni. Miért nem tudsz saját magad lenni? Ki kényszerít erre a "játékra"? Neki sem jó, hogy ezt teszed, légy önmagad. Fölöslegesen parázol.
2020. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen féltékenykedel mert ha nem szeretne akkor nem veled lenne de ő téged választott azért mert szeret és olyannak amilyen vagy.
2020. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!