Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj ha nem hasonlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha nem hasonlítok az exére?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki elmondása szerint nagyon kedvel és szimpatikus vagyok neki. Nekem ő nagyon tetszik. Viszont az exe, akivel 6 évig volt együtt abszolút az ellentétem. Csak annyiban hasonlít rám, hogy én is vékony vagyok. Nem mondom, hogy csúnyább lennék, csak más. Ő alacsony, fekete hajú, én meg magas szőkésbarna. Lehetséges, hogy így is tetszem neki? A többi lány is akikkel kavart az exére hasonlítanak.
2020. szept. 9. 20:29
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem max a kérdésed és annak motivàciója fura.


Bajnak nem baj.

2020. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne. Én sem hasonlítok a párom exeire (sőt, mindenben totális ellentéteim), mégis velem van és szeret. Te csak a külsőt részletezted, az még semmi.
2020. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért a külsőt részletezem, mert legtöbbször az fogja meg a pasik figyelmét. Neki meg az összes "nő" akiről tudok, mind nagyon hasonlítottak és ha velem összejönne, akkor olyan kakukktojásnak érezném magam.:D Egyik csajt sem ismerem, így a belsőről nem tudok nyilatkozni.
2020. szept. 9. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de ha belsőre vannak kiábrándító tulajdonságai, akkor lehet akármilyen szép, nem fog kelleni.

Ne érezd magad annak, nem véletlenül tetszel neki.

2020. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az exei hagyták el a fiút, akkor pont azért vonzódik feléd, mert más vagy, mint az exei (akiket utálhat is).

Ha ő szakított velük, akkor meg azért, mert végre Te nem olyan vagy, mint az exei.

Tehát alighanem úgy tetszel neki, amilyen vagy.

Ffi.

2020. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy "ideál "típusom, majd mégis egy olyan srác tetszett meg aki szinte totális ellentétje. Egyszerűen mert nem csak egyfajta pasi típus jön be. Nem törvényszerű hogy akkor a pasidnak csak is az alacsony sötét hajú lányok jönnek be. Ne az exei érdekeljenek teged ennyire, mert ezzel eluldozod.
2020. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazat ír a #6-os: nehogy fel- felemlegesd neki az exeit, mert idővel féltékenységnek véli és elhagy.

Örülj annak, ha tetszel neki és ő is Neked.

2020. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!