Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátnőm a barátommal, akire rábíztam 3 hónapig míg külföldön voltam?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapig külföldön voltam, mennem kellett munka miatt, a munkahely küldött ki. Barátnőmmel előtte költöztünk össze. Mivel neki tök idegen ez a város, sőt az ország (Mo-ról költözött hozzám Németországba) rábíztam addig az egyik barátomra. Segítse amiben kell.

Barátnőm kitörő örömmel kedvenc kajámmal stb várt haza 5 napja. Nincs a viselkedésében fura, de a szomszédom tegnap este mikor beszélgettünk azt mondta, hogy napi 2-3x is itt volt a barátom, jöttek-mentek éjszaka(!) is és volt hogy itt parkolt a kocsija éjszaka. Azt mondta, hogy volt, hogy napokig nem volt itthon a barátnőm... amit abból látott, hogy sosem volt elhúzva sehol a sötétítő a lakásban. Éjszaka mindig elhúzzuk. Barátnőmet persze felkérdeztem, mire őrületes hisztiben tört ki, hogy én miért gyanusítom őt, mikor úgy költöztettem ide, hogy tudtam, hogy itt fogom hagyni ennyi időre, ő örömmel várt. Holnap haza is akar utazni a szüleihez 1-2 hétre, mert nagyon megsértődött rám.

A barátom egyszerűen kinevetett, hogy ne bolonduljak meg.

Ti mit szóltok?

Egyáltalán mit tegyek ilyen helyzetben?


2021. máj. 30. 16:24
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Igaz! Szerintem sem csalt meg

Így állok hozzá

Ha van valami úgyis kibukik idővel

2021. máj. 30. 19:33
 42/57 anonim ***** válasza:
87%
Én arra gondolok, hogy ha a barátod annyira hívő, vallásos muszlim, hogy még alkoholt sem iszik, ami egy kisebb súlyú dolog, akkor nem fog csak úgy a barátja nőjével szexelgetni, ami egy nagyobb súlyú dolog.
2021. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
22%

37. Nem vagyok incel, mert idén is voltam nővel és helyes pasi vagyok. Ha nem hiszed el, szívesen küldök képet magamról.


39. Magyarországon sem vették már ezt komolyan az utóbbi 2-3 hónapban. Télen még büntettek, de február-március óta szinte egyáltalán nem. Elvileg tartott még a 11-5 közti tilalom néhány hete, amikor hajnalban mentem haza részegen egy házibuliból és a rendőrök le sem szarták. De tucatnyi ilyen alkalom volt, amikor mentem haza és nem érdekelte őket. Pesten a belváros is tele volt mindig emberekkel a tilalom kezdete után és nem érdekelte a rendőröket.


40. Ki beszélt szerelemről? Csak mert te szerelmesen tudsz csak szexelni, attól még nem mindenki más is. Jókat keféltek, csinosak, fiatalok, tetszettek egymásnak. Kész. Nem kell túlgondolni, hogy a csaj már biztos cuccolt volna a sráchoz. Miért, ha van egy stabil kapcsolata? A kérdező a balek, aki szállítja a biztos életet, a pénzt. Ő most kalandozott egy kicsit, (egyelőre) nem bukott le, örül. Menne tovább az élet az ő szemében. (Attól függ a kérdező hagyja-e végül a dolgot, vagy sem.)


41. Nem, nem feltétlenül bukik ki. Lehet most jót kalandoztak egymással, jót játszottak egymás puncijával és fütyijével, kiszórakozták magukat és ha rajtuk múlik akkor ez soha nem derül ki, nem folytatják a dolgot.


42. Kérlek ne legyél naiv. Gyakorlatilag minden ember kétszínű és még ha ilyen-olyan dolgokban tartja is magát bizonyos elvekhez, ez egyáltalán nem igaz az élet minden területére. Csak mert pl nem iszik alkoholt a vallása miatt, attól még ezer más dolgot megcsinál.

2021. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
12%
A kedvenc kaja szerintem pont a bűntudat miatt volt. Gazdag férfiak, ha megcsalták a feleségüket, utána bűntudatból drága ékszereket vettek nekik. Ez is kicsit ilyen. Maradhatsz tehát vele is, de én nem tenném. Én engedtem volna hazaköltözni, főleg, ha ő akart menni.
2021. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
88%
Apa. Ha ilyen szomszedod van, miert nem ra "biztad"?
2021. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
86%

#43

Állítólag, ugyebár a szomszéd szerint, nem csak 1-2 órát volt ott a srác, hanem állandóan együtt lógtak. Az nem csak szexről szólt, ha volt is megcsalás.

2021. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
33%
Fordított nemeknél a kommentek 100%-a az lenne, hogy azért akadt ki ennyire, mert megcsalt.
2021. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
61%
hidd el azok az öreg nénik lehet pletykásak, de ha a mozgás megváltozik a környéken egyből kiszűrik nem hülyék ezek a banyák !
2021. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
95%
Tehát itt mindenki megcsalná a párját hasonló esetben? Ezt azért jó tudni.
2021. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
25%
Az is érdekes, hogy aki azt írta, hogy valószínűleg megcsalta, az mind le lett pontozva, aki meg az ellenkezőjét, az meg bezöldült. Ki érti ezt?
2021. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!