Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátnőm a barátommal, akire rábíztam 3 hónapig míg külföldön voltam?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapig külföldön voltam, mennem kellett munka miatt, a munkahely küldött ki. Barátnőmmel előtte költöztünk össze. Mivel neki tök idegen ez a város, sőt az ország (Mo-ról költözött hozzám Németországba) rábíztam addig az egyik barátomra. Segítse amiben kell.

Barátnőm kitörő örömmel kedvenc kajámmal stb várt haza 5 napja. Nincs a viselkedésében fura, de a szomszédom tegnap este mikor beszélgettünk azt mondta, hogy napi 2-3x is itt volt a barátom, jöttek-mentek éjszaka(!) is és volt hogy itt parkolt a kocsija éjszaka. Azt mondta, hogy volt, hogy napokig nem volt itthon a barátnőm... amit abból látott, hogy sosem volt elhúzva sehol a sötétítő a lakásban. Éjszaka mindig elhúzzuk. Barátnőmet persze felkérdeztem, mire őrületes hisztiben tört ki, hogy én miért gyanusítom őt, mikor úgy költöztettem ide, hogy tudtam, hogy itt fogom hagyni ennyi időre, ő örömmel várt. Holnap haza is akar utazni a szüleihez 1-2 hétre, mert nagyon megsértődött rám.

A barátom egyszerűen kinevetett, hogy ne bolonduljak meg.

Ti mit szóltok?

Egyáltalán mit tegyek ilyen helyzetben?


2021. máj. 30. 16:24
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
85%

A kutyát szokták másra bízni. Meg a gyereket, aki önellátásra képtelen.

Egy percig nem maradnék valakivel, aki rábíz másra. Szánalmas is lenne. A kislányod megcsalt, ez a kérdés?

2021. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem egy lánybarátodra bíztad rá?
2021. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Nincsen lány barátom, de nem is ez a kérdés

Nem tudom mit gondoljak

2021. máj. 30. 16:27
 4/57 anonim ***** válasza:
76%

Semmit. Keress egy felnőtt nőt, aki:

1. elvan egyedül és képes ellátni magát

2. akivel ha így beszélsz, már utazás előtt otthagy, mert vannak elvei és tartása

2021. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
81%
Haverod ellátta, ahogy kérted. Lovagoltatta és nyalta 3 hónapig valszeg minden sarokban, és még most is.
2021. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is megcsalt, azért is akadt ki ennyire, ha nem lett volna semmi miért balhézna? Viszont a következő barátnődet ne nagyon bízogasd rá másra, ígyis van sok szemétláda pali akik nem tartják tiszteletben ha egy csajnak van barátja és bepróbálkoznak mindenkinél, ne hozz még magad ellen vetélytársat ráadásul önszántadból.
2021. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Én őt szeretem és remélem, hogy nem történt semmi
2021. máj. 30. 16:35
 8/57 A kérdező kommentje:

Ez a sok autózás meg éjszaka itt van az autó furcsa

JÓ lenne ha nem lenne igaz

2021. máj. 30. 16:36
 9/57 anonim ***** válasza:
94%

Jól mellényúltál. Sajnálom teso.

Máskor jobb barátot keress.

2021. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
97%
Megcsalf fixen, sajnalom!
2021. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!