Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szamit-e a megcsalàs megbocsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamit-e a megcsalàs megbocsátásánál,hogy mikor törtent,20 éve ,vagy most?

Figyelt kérdés
A felesegemrol kiderult,hogy még több mint 20 éve lefeküdt valakivel.Most derült rà fény,és ez biztos,nem csak valami feltételezès.
2021. ápr. 30. 18:36
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
9-es akkor tehat neked aki regen csalt meg az nem csalt meg csak aki most csal meg.erdekes felfogás....
2021. ápr. 30. 20:38
 12/31 A kérdező kommentje:

Ugy hogy megtalaltam a leveleket es rakerdeztem az illetőnel.Amugy azt foleg nem

ertem hogy valaki azt is irta bizonyitott az elmult 20 ev alatt??ez mit is jelent?honnan tudhatnam hogy ha akkor viszonya volt akkor az elmult 20 evben nem volt masik is??

2021. ápr. 30. 20:39
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
20 év az hosszú idő, azt meg te sem tudod, hogy ezalatt történt-e valami 🤷‍♂️ gyerek van legalább?
2021. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom megmagyarázni miért, de számomra számít. Egy 20 évvel ezelőtti viszonyt némi mosolyszünet és engesztelés után valószínűleg megbocsátanék, míg frissen az egyszeri megcsalást sem tudnám. Nem konzekvens, tudom. Nekem is ahhoz van köze, hogy 20 év alatt már teljesen megváltozik az ember, a fiatalkori tetteit megbánja, máshogy csinálja. Hogyha mondjuk van egy tinikori szerelmem, aki akkor megcsal, ezért szakítunk, majd 20 év múlva összesodor az élet, akkor már tiszta lappal indítanánk, hiszen olyan régen volt, azóta teljesen más személyiségek lettünk. Én hiszek abban, hogy ez a változás a párkapcsolatban tovább élve is megtörténhet, és ha egyébként 20 éve megvagyunk, akkor úgy gondolnám meg is történt. Szóval onnan, hogy eljátszotta a bizalmamat, rögtön oda ugrunk, hogy vissza is szerezte.

Természetesen ha te nem tudsz ezzel együtt élni, akkor nem kell, ezt mindenki maga érzi.

2021. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
59%
*a fiatalkori tetteit megbánja, már máshogy csinálná
2021. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
14-es kutyabol nem lesz szallona!Aki egyszer megcsalt az maskor is megfog.Innentől megszünik a bizalom.Egyebkent meg viszonya volt nem egyszer botlott.Ket ferfivel fekudt le napi szinten.hat utolso ha te ilyet meg tudsz bocsatani azon az alapon hogy reg volt.........le a kalappal előtted
2021. ápr. 30. 22:27
 17/31 anonim ***** válasza:
87%

Én nem hiszek abban, hogy aki egyszer csalt, az szükségszerűen máskor is fog. Szerintem igenis tudnak változni az emberek, tudnak változni a körülmények, sőt, akár maga a megcsalás is meg tudja változtatni az embert.

Ettől függetlenül az természetes, ha a bizalom elveszik, hiszen eljátszották. Ha pedig nincs bizalom, a feje tetejére állhat a másik, akkor sem fog működni a dolog, nem is várható el.


Egyébként nem voltam ilyen helyzetben (20 éve még óvodába jártam), csak úgy gondolom magamat ismerve, hogy így éreznék.

2021. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
41%

17 nem így gondolnád ha tudnád ez hogy zajkik


Én becsülöm a kérdező tartását

2021. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%
A magam részéről azt gondolom, hogy teljesen mindegy, hogy 1 hete vagy x éve történt. A megcsalás az árulás, ráadásul ez esetben hosszú évek óta hazugságra épül az egész házasság. Én nem vagyok annyira igénytelen, hogy egy ilyen emberrel maradjak. Én elválnék.
2021. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is mindegy, hogy most vagy 20 éve... Mert egyikben se csak és kizárólag a feleséged lenne a hibás, mindkét esetben részed lenne neked is. És mindkettőt egyformán lehet feldolgozni mindkét félnek: megbeszéléssel, megbocsátással vagy megbeszéléssel és válással. Ez tőletek függ. De most gondolj vissza: Te ártatlan voltál abban a dologban?
2021. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!