Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szamit-e a megcsalàs megbocsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamit-e a megcsalàs megbocsátásánál,hogy mikor törtent,20 éve ,vagy most?

Figyelt kérdés
A felesegemrol kiderult,hogy még több mint 20 éve lefeküdt valakivel.Most derült rà fény,és ez biztos,nem csak valami feltételezès.
2021. ápr. 30. 18:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Egyénfüggő.

De általában 1 botlást még meg szoktak bocsátani.

2021. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A kerdes nem ez volt.Hanem az,hogy van e különbség egy 20 evvel ezelotti megcsalas es egy jelenlegi között.Egyebkent en egy megcsalast se szoktam megbocsatani,de ez igy nagyon durva,mert 20 evig nem tudtam rola
2021. ápr. 30. 18:48
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Nincs.
2021. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Az biztos, hogy, ha friss a dolog egyből szakítanék. Itt már azért mérlegelnék. Én épp fordítva látom, mint te. Leéltetek 20+ évet együtt, ha az alatt tényleg egyetlen ilyen eset volt, 20 évvel ezelőtt és nem ismétlődött meg (csak ugye erre se lehet biztos választ kapni), akkor bizonyította, hogy tud hűséges lenni.

Én alapvetően nem a megcsalás ténye miatt szakítanék, hanem mert nem tudok utána bízni a másikban. Nem tudom, abban az esetben, amit vázoltál, tudnék-e bizalmat szavazni. Ha friss a dolog, akkor biztos nem.

2021. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Utolso.Köszi én is igy gondolom.Felesegem meg fel van haborodva miert mondtam neki hogy pakoljon.Azzal ervelt hogy akkor fiatal volt azota 20 ev eltelt.
2021. ápr. 30. 18:52
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom hanyszor fekudt le vele.Csak azt tudom hogy ki a szemely es hogy akkor tortent mikor anno egyutt dolgoztak 20 eve.
2021. ápr. 30. 18:53
 7/31 A kérdező kommentje:
Tehat ez egy viszony volt nem pedig egyszeri megcsalas de egy bizonyos szemellyel.Nem ertem mi a kulonbseg aközött hogy most vagy 20 éve.A lenyeg hogy lefekudt valakivel
2021. ápr. 30. 18:55
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Így azért már más. Egy viszonyt, semmilyen körülmények között nem néznék el. Az egy dolog, ha valaki egyszer nagyon elcseszte, ezt nagyon megbánta és bizonyította, hogy mellettem van. Valószínűleg ebben az esetben is szakítanék, mint írtam a bizalom elvesztése miatt, de az egy másik eset, ha direkt h.lyére vett, hazudozott, mindenféle bűntudat nélkül, majd haza jött és adott két puszit, mintha nem épp az előbb kefélt volna egy jót mással.
2021. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Azért egy 20 évvel ezelőtti "megbotlásért" nem valószínű hogy összepakoltatnám. Az a 20 év együttélés csak bizonyított valamit.
2021. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem számít mikor történt, ugyanakkor ez egyénfüggő, ha te is így gondolod, zavar, nem tudod megbocsátani, későbbiekben megbízni benne, úgy érzed jobbat érdemelsz, helyesen cselekedtél. Furcsa, hogy nem bánta meg, hanem védekezik, hogy nem számít, nem is volt rossz dolog. Ilyen erővel most is lefeküdhet valakivel, hiszen már 20 éve együtt vagytok és neki jár a változatosság. Fura a párod...

Hogyan derült ki?

2021. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!