Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek/férjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek/férjek, hogy tudtatok túllépni?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült túllépni a megcsaláson?

Nem zavart a tudat, hogy másfelé kezdtek érzései lenni a párodnak? Netán szerelmes lett?

Vagy ha semmilyen érzelem nem lett, akkor a tudat, hogy téged vajon mennyire szeret, ha olyannal csalt meg, aki iránt még csak nem is érez semmit, és ezért tett kockára mindent?


2021. ápr. 17. 21:36
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
67%
Te meg akarsz neki bocsajtani, feleslegesen varsz itt onigazolast. Mig egyutt volt veled megtette mindegy mikor es azota mennyi ido telt el, a teny hogy megtette es ez nem megbocsajthato meg tiz ev utan sem meg akkor sem ha az a tiz ev maga vokt a paradicsom, ha kiderul barmikor tortent megcsalas akkor onnan nincs tovabb. Tapasztalatbol mondom, en csaltam meg a parom es ennel undoritobb dolog nincs, siman szembekopom magam.
2021. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

20 Én is szeretem, de nem tudom hogy lehet-e ballépésnek titulálni. Sokan itt hülyének néznek, de egyelőre csak gondolkodom. És nem elég, hogy én szeressem, mert most nagyon úgy érzem, hogy becsapott.


21 De ha te megcsaltad és szembe tudnád köpni magad, akkor nem azt jelenti, hogy megbántad és rájöttél, hogy szereted?

2021. ápr. 18. 00:20
 23/51 anonim ***** válasza:
83%

Hat eleg hlye vagy ,vagy tulsagosan szereted es amiatt nem latsz tisztan,vagy nem.akarsz a valosaggal szembesulni.


Megertem azt is aki azt mondja annyi sok kozos jo dolog volt 3együtt h nem.tudja felrugni a kapcsolatot.

Nyilvan sok lenne neki a veszteség.

Mégis hogy lehet ezt egyensulyba hozni? Úgy h visszacsalod. Bizalom soha nem lesz már.


En azt mondom deritsd ki miert ment felre,ez nagyon fontos,h tisztan lass.


Amugy kutyabol nem lesz szalonna.


Más többet tudna neked nyújtani és megbecsülne. Te vagy az akadalya h ezt nem kapod meg.

2021. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
83%

Feleség voltam, 9 év után váltam, mert megcsalt.

Most szerető vagyok, úgy, hogy az elején tisztáztuk, nem fog elválni.

Lebukott otthon, ahol a korábbi évek miatt ( anyagi kötődés, megszokás) mindent megígért, így maradt a biztos háttér.

Azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Ne hidd, hogy megváltozik.

Igaz, kutyából....

2021. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudhatod hányszor csalt meg.

Ahol hosszabb szeretői kapcsolat volt, ott biztos volt érzelem.

Akkor meg már lőttek a házasságnak!

2021. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Értem, hát most ellentmondásban vagyok.


Fél év elég hosszú idő, de nem tudom elég-e érzelmekhez.


Viszont ha tényleg igazatok van, és lett érzelem, akkor még lehet, hogy rajta túl van, és pont ezért nem lesz más. Mert érzelmek voltak akkor, és nem csak úgy a szexért ment.

2021. ápr. 18. 14:28
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Olvass olyan kérdéseket, ahol a pasik válaszolnak, hogy bizony nem ripsz-ropsz vannak túl a szeretőkön sok esetben, bármennyire is szeretnénk mi , nők, ezt hinni.
2021. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm olvasgatok is. Vegyes. Van aki írja, hogy pár hónap kellett, de legtöbb azt írja, hogy a feleséget szereti, ezért nem merte bevallani.

Nem tudom mit higgyjek.

Ez egy anonim oldal. Miért hazudná valaki azt, hogy a feleségét szereti, ha úgysem tudja senki kiről van szó. Megcsalta , megbánta.

2021. ápr. 18. 15:11
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körben, a pasi a szeretőt szerette de visszament a feleségéhez... Végig néztük eaz egész cirkuszt, a feleségét amikor kérdeztem, hogy hogy hogy újra együtt?! Mert ott a pasi el is költözött egy időre, ő azt mondta a családot választotta, és öt szereti. Aztán kiderult, hogy a pasi nem fejezte be a megcsalast végig megvolt a nő neki, később elvaltak akkor a pasi végleg ment a nő miatt, nem csak kis időre.
2021. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egyesek kicsit túlértékelik ezt a "senki mással" dolgot. Én nem azért szeretem a párom, mert "nem dugja másba a farkát", hanem mert kedves hozzám, mert szeret, mert figyelmes, mert jól bánik a gyerekeinkkel, mert egyszerűen jól érzem magam mellette. Őszintén szólva, ha kiderülne, hogy valaha megcsalt, megbeszélnénk, de ennyi, nem csinálnék belőle nagy ügyet.


Kedves kérdező, szerintem ne halgass másokra, te tudod, hogy téged mennyire zavar, te érzed, hogy csak egyszeri volt-e, vagy rendszeres lesz. Dönts ezek alapján.

2021. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!