Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tud a megcsaló a párja /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud a megcsaló a párja / felesége szemébe nézni és azt mondani szeretlek?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? Miért nem állsz elé és mondod el, hogy becsapod?

Mert becsapod.

Miért nem kéred, hogy akkor nyitott kapcsolat legyen?

Nem rossz érzés, miután kedveskedsz, hogy rohansz mögötte máshoz?


Miért nem váltasz akkor a szeretődre?

Vagy miért nem válsz és maradsz egyedül?

Vagy miért nem mondod el neki, hogy valamin változtatni kéne?


Hogy lehet így élni? Mi a fő oka, hogy félrevezeted azt, akit az elején szerelemmel szerettél?


2021. márc. 23. 20:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
41%
Te most ki vagy ebben a történetben?Elég feldúltnak látszol.
2021. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
1. Én vagyok, aki nem érti, hogy lehet belenézni a másik szemébe és azt mondani, hogy szeretlek, ha már másnál keresed a boldogságot.
2021. márc. 23. 20:32
 3/46 anonim ***** válasza:
84%
Akkor dobd ki a francba,mit nem értesz,értékeld magad ennyi ,ő meg egy gyáva gyökér,nem mer váltani,mert te mindent elviselsz és ez neki így jó.
2021. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%
Egy letardáldt téged se hagyna de azért kell az új.Menjen a sunyiba kis puhapöcs 😄.
2021. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember hazug. A kérdés viszont elfogultnak hat, mert érezhetően a férfi megcsalókról van most itt szó, pedig ez tipikus "uniszex" dolog.


Én sem tudom megérteni ezt amúgy, a tisztesség olybá tűnik nem játszik már szerepet a világban.

2021. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
24%
Egyéb kérdés??? 😄
2021. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, nem akartam kirekesztő lenni :D

De nem értem.


Valaki tényleg elmagyarázhatná, miért és hogyan tud a másiknak szerelmet hazudni. Mire jó ez?


Túl vagyok nem együtt öregszünk meg, de joggal éget a kérdés még.


Miért? Még javítani akart? Hátha lesz válasz amitől jobban érzem magam.

Egy rendes ember mikortól lesz nem rendes?

2021. márc. 23. 20:42
 8/46 anonim ***** válasza:
18%
Innen látszik, hogy semmi közöd az egészhez. A megcsalásban az a legnagyobb tévedés, hogy a megcsaltról azt hisszük áldozat, pedig nem, még csak nem is szereplő ha jól van csinálva. A megcsalás nem a megcsaltról szól, hanem a szeretőkről. A megcsalt semleges ebben a játékban és annak is kell maradnia.
2021. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Nincs közöm hozzá? Mihez? :) Nem értelek. Gondolod kitaláltam a kérdést?
2021. márc. 23. 20:45
 10/46 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne áldozat? Honnan tudod, hogy a megcsalt nem tette-e ki a lelkét is a kapcsolatért?
2021. márc. 23. 20:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!