Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tud a megcsaló a párja /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud a megcsaló a párja / felesége szemébe nézni és azt mondani szeretlek?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? Miért nem állsz elé és mondod el, hogy becsapod?

Mert becsapod.

Miért nem kéred, hogy akkor nyitott kapcsolat legyen?

Nem rossz érzés, miután kedveskedsz, hogy rohansz mögötte máshoz?


Miért nem váltasz akkor a szeretődre?

Vagy miért nem válsz és maradsz egyedül?

Vagy miért nem mondod el neki, hogy valamin változtatni kéne?


Hogy lehet így élni? Mi a fő oka, hogy félrevezeted azt, akit az elején szerelemmel szerettél?


2021. márc. 23. 20:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Megadtad a választ ő nem a te párod,lépj tovább és értékeld magad még ha fájni is fog.
2021. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Fáj hát, csak reméltem, hogy lesz aki mondja, hogy engem is szeretett, és nem hazugság volt a vége
2021. márc. 23. 21:08
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
Én mondom és mondtam is. Ez a helyzet. Téged szeret.
2021. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
23. Engem szeret, akkor miért dug meg mást? Már elnézést az alpári kifejezésért
2021. márc. 23. 21:11
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy szeretett volna téged, hogyha félredugott?
2021. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
89%
Azért mondja a szemedbe, mert ez akarod hallani. Ez kell ahhoz hogy az ő kényelme meglegyen. Tiszta ruha, otthon, kaja, látszatfeleség. Ő meg éli világát. Ha szeret nem aláz meg, nem csal meg, nem tesz olyat ami neked fáj.
2021. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szeret csak megalázz és kihasznál.
2021. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm, én is így érzem. Csak nem , nagyon nem volt rossz ember, megközelítőleg sem ilyen. Én ronthattam el valamit? Nem akarok vak maradni.

Nem úgy tűnt, hogy azért mondja a szemembe, mert hülyít és ezt élvezi.

Ezer éve ismerem, nem volt ilyen ember.

2021. márc. 23. 21:19
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tűnt úgy, az utolsó pillanatban is még hálát adott az égnek, szó szerint, hogy én vagyok neki. Szerelmes zene hazafelé a kocsiban, ami "rólunk szól". Érzelmes egymásra nézés, tervek a hétvégére, tervek a jövőre. Mind-mind magától. A mai napig nem fogom fel, hogy mindez hazugság volt. Csak miután hálát adott a mindenségnek, hogy én vagyok neki, adott egy csókot, megölelt és elhúzott suttyomban randizni. Na szerinted? Én sem fogtam fel azóta sem, de már nem is akarom. Ez van...
2021. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

29. Édes Istenem. Ez most tényleg? Elképesztő. Nagyon sajnálom, és átérzem.

Semmit sem sejtettél te sem? Jó embernek ismerted? Mit mondott, mivel magyarázta?

2021. márc. 23. 23:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!