Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő elteltével "ésszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével "ésszerű" azt mondani valakinek hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Kicist furcsa kérdés tudom, de gondolom sokan értik.


Gondolom nem célszerű úgy ahogy néhány kiéhezett GYIK társkereső szokta hogy ráír valakire két levelet aki nőnek néz ki aztán azt mondja hogy szeretlek a második levélben.


De gondolom túl sokáig sem olyan jó húzni.


2017. jún. 10. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor azt érzed, hogy "szereted". Ha nem vagy kiéhezett GYIK társkereső, akkor nem a második levélben.
2017. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira egyénfüggő, van akik soha nem mondják egymásnak, mégis tudják, hogy úgy van, másoknak meg nem kell sok idő ahhoz, hogy ezt érezzék és ki is merjék mondani. Személy szerint én 1-2 hónap után szoktam érezni és ha érzem ki is mondom, de mint írtam, erre nincsenek szabályok.
2017. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Heart of Darkness ***** válasza:
Én 1-2 hónap után szoktam mondani általában.
2017. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es bocsi de szerintem ez ennyire nem egyszerű.


Nyilván egy férfi első randi 5 percében is megdugna egy nőt ha külsőre tetszik neki, de ha normális akkor nem fog erre törekedni, mert tudja hogy a társkeresésben, főleg az elején, "játszani" kell.

2017. jún. 10. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy azért matekolsz ezen, mert meg akarod dugni, de úgy, hogy azt higgye, hogy szereted?

Fene tudja - egyénfüggő. Egy komoly nőnek úgyse tudsz ebben hazudni.

2017. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha két ember összepasszol akkor nem kell "játszani", én ezen voltam kiakadva régen, hogy vannak ezek az iratlan szabályok hogy mit hogy kell, meg kell felelni a szerepnek, de basszus mennyiben őszinte kapcsolat az ahol csak megjátsszuk magunkat? már mindenki megjátsza magát otthon,suliban,munkában,barátok előtt,párkapcsolatban... ezért nincsenek normális emberi kapcsolatok, nem kell játszani aztkész, ahogy ezt elhatároztam sokkal jobb lett az életem, javaslom mindenkinek (nem, nem úgy értem hogy menjünk át anarchistába, csak az idióta korlátok amiket mások szabnak, ne csesszék már el az életünket)
2017. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Játszani ahhoz kell, hogy megdugd. Megismerni ahhoz, hogy ne külső alapján szeress belé.
2017. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolattól függ, hogy milyen, milyen intenzitással kezdődik. Én egy-két hónapon belül mondtam, és nem abba gondoltam bele, hogy mennyire ésszerű, vagy nem, hanem csak kimondtam abban a pillanatban, ahogy azt éreztem, hogy ott van az ideje. Van, amikor kell két-három hónap, de ha azon túl nem mondaná ki a párom, akkor már arra gondolnék, hogy nem kölcsönös a dolog.


Tehát mindenképp egy párkapcsolatban, viszonylag sok (1-2 hónap) minőségi idő elteltével. Ha még nem járunk, és akkor jönne valaki ezzel, nem tudnám komolyan venni.

2017. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ésszerű? Ez a szív érzése kell, hogy legyen, nem agyi gondolat, játszma. Akkor, amikor úgy ÉRZED, nem amikor úgy GONDOLOD.
2017. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem... minimum fél év.
2017. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!