Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tud a megcsaló a párja /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud a megcsaló a párja / felesége szemébe nézni és azt mondani szeretlek?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? Miért nem állsz elé és mondod el, hogy becsapod?

Mert becsapod.

Miért nem kéred, hogy akkor nyitott kapcsolat legyen?

Nem rossz érzés, miután kedveskedsz, hogy rohansz mögötte máshoz?


Miért nem váltasz akkor a szeretődre?

Vagy miért nem válsz és maradsz egyedül?

Vagy miért nem mondod el neki, hogy valamin változtatni kéne?


Hogy lehet így élni? Mi a fő oka, hogy félrevezeted azt, akit az elején szerelemmel szerettél?


2021. márc. 23. 20:00
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
38. Félig -meddig.
2021. márc. 25. 18:23
 42/46 anonim ***** válasza:

"Én pont addig vagyok egy kapcsolatban, míg a partnerem testesíti meg azt, akire vágyom minden tekintetben"


De attól, hogy a párod megtestesít mindent, megkívánhatsz mást is, csak nem kell élni a helyzettel.

De élhetsz úgy is, hogy megtetszik neked más, akkor egyből szakítasz és eldobod az előzőt, mint egy megunt használtcikket….

Nem tudom melyik a jobb.

2021. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Nem csak nem kell élni, nem mindegy, hogy mennyire vágysz rá. Emberként persze, hogy lesz kísértés, de nem mindegy, hogy megkísért vagy egyre csak egy ember jár az eszedben, és nem tudod elengedni. Márpedig ha az ember felejthetővel csal, annyit is ért a kapcsolata. Ha pedig nem akkor már máshol vagy érzelmileg is.


Nem kell sarkítani, mert érzelmileg érett emberek nem tetszés alapján dobálnak másokat, ráadásul degradáló azt írni, hogy mint egy megunt cikket. Én még sosem dobtam senkit. Szépen elváltunk. És nem néztem rá úgy, ahogy te írod. De előbb lesz megunt használtcikk az, akit megtartasz miközben mást kefélsz.


Tiszta út a jó, és az őszinteség. Ha a partnerednek nincs gondja azzal, hogy mással is vagy, ám legyen. De alap, hogy tudjon róla, mert már itt kibicsaklik az őszintén szeretem kijelentés, ha még titkolózok is

2021. márc. 25. 18:47
 44/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a monogámia, ebben a formában, hogy éltek együtt, mást nem kívántok meg soha egy 1000-ből 1 eset. Ha megkívántok mást, de az mulandó és együtt akartok maradni, akkor meg lehet oldani. Abban igazad van, hogy ehhez vagy önkontroll kell vagy őszintesség (pl. őszinteségen alapuló nyitott kapcsolat).
2021. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

"érzelmileg érett emberek nem tetszés alapján dobálnak másokat"


Ebben is egyetértünk, tehát nem kell, hogy 100%-ban csak és kizárólag a párod tetszen, mást ne kívánj, másra ne gondolj, s még az se, hogy mással ne szexelj, ez a logikai sorrend,


hogy hol húzod meg a határt az önkontroll és/vagy megbeszélés kérdése.

2021. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
44-45 vagy-ot kihúznám, de igen, egyetértünk :)
2021. márc. 25. 19:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!