Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tud a megcsaló a párja /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud a megcsaló a párja / felesége szemébe nézni és azt mondani szeretlek?

Figyelt kérdés

Mire jó ez? Miért nem állsz elé és mondod el, hogy becsapod?

Mert becsapod.

Miért nem kéred, hogy akkor nyitott kapcsolat legyen?

Nem rossz érzés, miután kedveskedsz, hogy rohansz mögötte máshoz?


Miért nem váltasz akkor a szeretődre?

Vagy miért nem válsz és maradsz egyedül?

Vagy miért nem mondod el neki, hogy valamin változtatni kéne?


Hogy lehet így élni? Mi a fő oka, hogy félrevezeted azt, akit az elején szerelemmel szerettél?


2021. márc. 23. 20:00
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

De, sejtettem. Tudtam jól, hogy nem dolgozni megy. :( kész tényekkel vártam haza, mert míg odavolt, felhívtam a nőt és egyértelművé vált, hogy ott ült mellette a kocsiban. :(

Nem, nem ilyennek ismertem én sem, 8 évet vágott ki a kukába.

Nem igazán magyarázta meg...,, nem tudja, miért "

Felháborodott, összepakolt és elment. Pár napig még kontaktban voltunk, az ott maradt cuccai miatt. Akkor is hol bocsánatot kért, hol nekem esett. Letiltottam mindenhol, majd kb egy hónappal a történtek után kezdett el bocsánatért esedezni... Persze, az új nő mellől. Sokra nem mentem vele. Azóta sem szakadt le rólam egyébként, de így elég hiteltelen az egész. Legalább lenne egyedül, dobná ki a nőt és mondaná úgy, hogy elb@sztam.de nem, ő fél egyedül lenni, így inkább mellőle akar visszakúszni. Köszönöm, de ennél többet érek. Egye meg, amit főzött magának.

2021. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

31. Jó erős vagy! De nem értem, nekem is hiteltelen. Ha csodás volt a 8 év, miért csalt? Ha csodás volt, akkor miért hazudott az arcodba? Most meg a nő mellől hív?

Szerintem nem szeret ő senkit sem. Nem jött össze az új kapcsolata, és most menne vissza. Jól teszed, hogy nem fogadod.

Sajnálom, mert az ilyen összetöri rendesen az ember, 8 évig rendesnek hitted. :(

2021. márc. 23. 23:25
 33/46 anonim ***** válasza:
45%
Mert szereti. De a szeretot meg elvezi.
2021. márc. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

"Engem szeret, akkor miért dug meg mást?"


A kettő nem zárja ki egymást, de Te az ellenkezőjét akarod hallani, ahogy a többiek is ezt írják, bele se gondolnak, hogy érzelmek/vágyak lehetnek ennél összetetebbek is.

2021. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

34. Nekem valóban kizárja egymást, és gondolom neked is kizárná ,ha a párod egy megcsalás után ezzel állna elő: ugyan már, hisz téged szeretlek, ne vedd magadra.


Itt az emberekben nincs tartás. Tényleg elfogadtok egy olyan embert, aki -pláne a hátad mögött-hosszú ideig félrekefélt, csak mert azt mondja téged szeret?


Köszi nekem ilyen szerelem nem kell.

2021. márc. 25. 17:11
 36/46 anonim ***** válasza:

„Itt az emberekben nincs tartás.”

Az lehet, hogy nincs benne tartás. Valószínűleg kevés ilyen téren.

„Köszi nekem ilyen szerelem nem kell.”

Ezt mondhatod és dönthetsz így.

De ezek nem függenek össze. Az élet bonyolultabb, főleg a vágyak, szeretet, szex.

A kérdésre a válasz továbbra is az, hogy szerethet téged, miközben mást is dug.

2021. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Jó hát akkor szeressen mást, és közben dugjon még egy mást.

Én nem tudom ki éri be ennyivel, de ez már tényleg állati szint.

Tuodm, hogy ennél bonyolultabb és hogy kapcsolatban is lesznek vonzalmaink, de észrevenni másokat és meg is dugni őket két igen különböző dolog.

Én ha a páromon kívül már mást fogok kívánni akkor viszlát. Nem tudok egy embert szeretni egy másikat meg kívánni. Ez egy emberben legyen meg

2021. márc. 25. 17:53
 38/46 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés csak elméleti?
2021. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Hogy, melyik ember melyik embert kívánja meg és mennyire, az szerintem nem lehet kontrollálni, az kémia, hormon stb. Ha te ezt mégis tudod kontrollálni pl. a párkapcsolat létrehozatalától ameddig a halál el nem választ, akkor akár taníthatnád is a módszered, mert szerintem az emberek 95%-a megtanulná. A kérdés az, hogy mit teszel miután megkívántál mást. Hogyan döntesz miután szikra gyúl benned. Ő fellángolt. Megkívánta és meg is dugta. Ezért talán mondhatod azt, hogy nincs benne elég tartás, nincs benne elég önkontroll és nem biztos, hogy a monogámiát neki találták fel és igazad is lesz. De te nem a címben szereplő kérdésre szeretnél választ, mert azt te már megválaszoltad és más választ nem is fogadsz el. Te önmegerősítést szeretnél, hogy helyesen fogsz dönteni. De mit szeretnél igazából? Ezt a kérdést tedd fel magadban és ne rá vágjad a választ, hanem gondolkodj el rajta.
2021. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Én pont addig vagyok egy kapcsolatban, míg a partnerem testesíti meg azt, akire vágyom minden tekintetben. Ha már nem nem kezdek másokkal kirakózni

Szépen felállok és megyek. Ennyi.

És még mielőtt valaki azt mondaná, hogy de nem mindig ilyen egyszerű. Igen van, mikor hülye fejjel házasodtatok és most x év után már csak anyagiak kötnek össze meg ilyenek. De akkor ne süketeljünk arról, hogy a másikat szeretem. Mert a másikat szeretem. Igen mint barátot egy jól megszokottat.


Ennyi. Ha valakinek ez egészséges, hogy a párja már másra vágyik, egészségére.

Nekem nem az.

2021. márc. 25. 18:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!